sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Enzo zawieszony na jedno spotkanie

Karol Kotlarz, 15.09.2016; 12:30

Z Athletikiem bez Argentyńczyka

Kapitan Valencii, Enzo Pérez, nie pomoże kolegom w nadchodzącym spotkaniu z Athletikiem na San Mamés. Pomocnika czeka mecz odpoczynku przez czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim spotkaniu z Realem Betis.

Kapitan Los Ches ujrzał czerwony kartonik dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania z Realem Betis —Argentyńczyk zaatakował rywala brutalnym wślizgiem, za co został wyrzucony z boiska. Komisja Dyscyplinarna zadecydowała, że Enzo Pérez będzie pauzował jedno spotkanie, co jest minimalną karą za tego typu przewinienie.

Sam zainteresowany w pomeczowym wywiadzie przyznał, że jego czyn był daleki od postawy godnej kapitana: „Przeprosiłem trenera i kolegów z drużyny. Być kapitanem, to znaczy posiadać większą odpowiedzialność i trzeba to pokazywać, czego nie zrobiłem. Zawiodłem zespół”.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK15.09.2016; 13:57
"Kapitan Valencii, Enzo Pérez, nie pomoże kolegom w nadchodzącym spotkaniu z Athletikiem na San Mamés. Pomocnika czeka mecz odpoczynku przez czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim spotkaniu z Realem Betis."

Może właśnie pomoże ;)
2. staste7715.09.2016; 19:26
staste77Szkoda, że tylko na jedno.
Liczyłem na więcej - byłaby konieczność, żeby trener poćwiczył inne rozwiązania.
3. matioks1216.09.2016; 03:46
matioks12Za ten kretyński atak to minimum 2 mecze...do spółki z kretynem Nanim ....polowanie na nogi sobie idioci urządzili .. to ile wart jest perez pokazało jego zejście, bo Valencia nagle zaczęła grać