VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Przed meczem z FC Ilves

Bartłomiej Płonka, 30.07.2016; 12:25

Trzeci sparing „Nietoperzy”

Piłkarze Valencii są już w Finlandii, gdzie o godzinie 15.00 zagrają z FC Ilves. Będzie to trzeci test-mecz Los Ches podczas pretemporady.

Jak na razie walencki zespół poradził sobie z niemieckim trzecioligowcem, Munster 4:2 oraz zaliczył przegraną z Feyenoordem 1:2. Trudno jednak przywiązywać wagę do samych wyników. „Gra nie była najgorsza, niektóre momenty mogły się podobać, ale mamy sporo do poprawy” — mówił po meczu na De Kuip Pako Ayestarán.

Teraz Valencia udała się do Finlandii, by rozpocząć kolejny etap przygotowań do sezonu. W ramach obchodów 85-lecia istnienia Ilves Tampere „Nietoperze” zagrają z gospodarzami. Ayestarán zabrał ze sobą taką samą grupę piłkarzy, jaka brała udział w zgrupowaniu w Venlo. Zapewne trener kolejny raz będzie chciał dać szanse sporej liczbie piłkarzy.

Po meczu z Ilves zespół wybierze się do Anglii, gdzie zmierzy się z Bouremouth oraz Crystal Palace. Potem do startu La Liga pozostaną już tylko dwa test-mecze — najpierw przeciwko Nigeria All Stars oraz z Fiorentiną w ramach Trofeo Naranja

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.