VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Roque Mesa wzmocni środkową linię?

Mariusz Mielnik, 27.07.2016; 13:46

Czy Hiszpan zostanie zawodnikiem Valencii?

Trwają poszukiwania odpowiednich zawodników, którzy zapewnią jakość w pomocy zespołu z Mestalla. Odejście André Gomesa oraz potencjalny transfer Javiego Fuego jest czynnikiem, który zmusza klub do ruchów na rynku transferowym. Pośród potencjalnych kandydatów znajduje się gracz Las Palmas, Roque Mesa.

Sprzedaż środkowego pomocnika sprawiła, że to właśnie ta pozycja jest jedną z tych, które muszą zasilić nowi piłkarze. Zawodnik z Gran Canarii wydaje się być alternatywą dla transferów Camacho oraz Diawary. Zarówno w przypadku pierwszego jak i drugiego na przeszkodzie stoją zbyt wysokie wymagania finansowe. Warto dodać również, że Diawara otrzymał również oferty z Napoli oraz Romy i według źródeł jest bliżej przenosin jednego z ligowych rywali.

Wobec powyższych przeciwności transfer Roque Mesy może wydawać się całkiem prawdopodobny zwłaszcza, że Suso Pitarch wyraził zainteresowanie takim rozwiązaniem. Mający dwadzieścia siedem lat Hiszpan znajduje się również w orbicie zainteresowań klubów z Premier League oraz Sevilli, która według źródeł złożyła ofertę opiewającą na 8,5 mln €, która została przez Las Palmas odrzucona.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. ruben12327.07.2016; 21:28
Jeżeli na serio celujemy w takich graczy to czym różnimy się od tej Valencii bankruta sprzed przyjścia Lima?

Jedynie tym że wtedy byliśmy lepiej zarządzani ...
2. pedro927.07.2016; 21:29
Jeśli chce się mieć jakość, trzeba dobrze zapłacić. Diawara przechodzi do Romy za 15 mln, wystarczyło więc dorzucić trochę do oferowanych 13 mln i mieć Diawarę.
W przeciwieństwie do Camacho, Mesa nie byłby moim zdaniem wzmocnieniem.
Nie rozumiem Lima - najpierw szastał pieniędzmi, teraz nie jest w stanie wyściubić kilku milionów więcej, żeby mieć klasowych piłkarzy. Czyżby zapał Lima już się wyczerpał?
3. LukasZ_NS28.07.2016; 15:29
LukasZ_NSProponuję wprowadzić bezwzględny zakaz używania słowa wzmocni , aż się ogarną z transferami i zastąpić go np "przyjdzie se"
4. chiefer28.07.2016; 15:43
chieferWidać że Lim dał chyba kategoryczny prikaz "Nie ma transferów powyżej 15 baniek".