VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nacho włączony w transfer Gomesa?

Bartłomiej Płonka, 21.07.2016; 14:14

Starania Valencii

Jak informowaliśmy wcześniej, André Gomes jest blisko przejścia do Realu Madryt. Walencki klub stara się jednak, by w umowę sprzedaży Portugalczyka włączyć transfer Nacho Fernándeza na Mestalla.

O Nacho od dawna zabiega włoska Roma, ale pomimo to, Los Ches starają się walczyć o obrońcę. Wykorzystując sytuację związaną z transferem Gomesa „Nietoperze” chcieliby włączyć w transakcję właśnie 26-letniego Hiszpana.

Garcia-Pitarch, który już od dawna pytał Real o osobę Nacho uważa, że piłkarz byłby idealny dla wzmocnienia defensywny. Wychowanek wicemistrzów Hiszpanii może grać w zasadzie w każdym miejscu linii obrony. Wcześniej Real oczekiwał za piłkarza około 10-12 mln € oraz zapewnienia sobie opcji odkupu w kolejnych latach.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Y4R021.07.2016; 14:26
Szkoda, że nie Isco. Goetze wrócił do BVB to może któryś z naszych...
W sumie nigdy nie było takiej szansy jak teraz aby wyciągnąć Isco lub Mate z klubów. Pewnie nic z tego nie będzie :) Brak LM więc nie możemy szaleć.
Ciekawi mnie tylko jak inne wielkie angielskie drużyny bez pucharów mogą wydawać kase na transfery aby było fair play. Nie znam się na tym choć ciekawi mnie bardzo.
2. DECO8721.07.2016; 15:27
DECO87Dlatego kluby angielskie olewają europejskie puchary.

Bo więcej zarobią na wyspach. Dla nich LM i LE to śmieszne pieniądze.
3. lisovski21.07.2016; 16:52
lisovskiY4R0
Na transfer Isco bym nie liczył z tego co pamiętam odchodził mocno rozgoryczony.