VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mustafi trafi do Chelsea?

Bartłomiej Płonka, 20.07.2016; 12:27

Londyńczycy zainteresowani Niemcem

Losy Shkodrana Mustafiego nie są pewne. Środkowy obrońca reprezentacji Niemiec jest na celowniku Chelsea, która może przeznaczyć na transfer 30 mln €.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Mustafi to jeden z piłkarzy, którzy mogą opuścić Valencię za większe pieniądze. Zainteresowanie obecnym mistrzem świata już wcześniej wykazywały kluby z Anglii, Włoch, Niemiec czy nawet z La Liga. Na chwilę obecną coraz głośniej w mediach jest o przenosinach 24-latka do londyńskiej Chelsea.

Drużyna Antonio Conte potrzebuje wzmocnień w linii ofensywnej. Wprawdzie priorytetem dla The Blues jest sprowadzenie do stolicy Anglii Leonardo Bonucciego, ale taka operacja może być bardzo trudna do zrealizowania. Stąd Chelsea jest skłonna zakupić Mustafiego, a ich oferta miałaby opiewać na około 30 mln €.

Niemiec na Mestalla gra od dwóch lat. Jego pierwszy sezon w Valencii był znakomity, natomiast ostatnie rozgrywki to w dużej mierze słabsze występy przeplatane tymi lepszymi. Klauzula odstępnego Mustafiego wynosi 50 mln €.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. SuperStarrr20.07.2016; 14:21
SuperStarrrz jednej strony solidny grajek... z drugiej 30 Mln, z taką kase można by kupić kogoś lepszego, ale trzeba by zgrywać obronę od nowa.
2. LimaK20.07.2016; 18:47
Mustafi podobnie jak Gomes, pierwszy sezon świetny, drugi kiepski...
3. Vicente7320.07.2016; 22:41
Vicente73Większość grajków w ostatnich latach rozgrywało początek dobrze lub świetne, by znacznie obniżyć loty w kolejnych miesiącach. Norma dla tego klubu, gdzie nie wymaga się tyle co trzeba, a i trenerów nie mamy z charakterem i szacunkiem.