VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powołani na zgrupowanie w Holandii

Karol Kotlarz, 18.07.2016; 15:27

Szansa dla graczy Mestallety

Pako Ayestarán wybrał zawodników, którzy polecą na przedsezonowe zgrupowanie w holenderskim Venlo. Wśród powołanych zabrakło m.in. Negredo i De Paula, których przygoda na Mestalla dobiega końca. Trener Valencii zdecydował, że do Holandii zabierze aż ośmiu graczy drużyny rezerw.

Ayestarán zabierze ze sobą 25 zawodników. Wśród nich zabraknie kilku graczy pierwszego zespołu. Kilka dni wolnego więcej otrzymali powołani na Euro: André Gomes, Nani i Shkodran Mustafi. Z powodu kontuzji do Holandii nie pojadą: Jaume, Siqueira, Robert i Bakkali. Szkoleniowiec Valencii nie zabrał również Negredo i De Paula, którzy najprawdopodobniej w najbliższych dniach opuszczą klub.

Trener Los Ches postanowił sięgnąć do drużyny rezerw, dzięki czemu na zgrupowaniu w Venlo pojedzie aż ośmiu piłkarzy Mestallety: Sivera, Lato, Ayala, Nacho Vidal, Carlos Soler, Valderrama, Aridai i Rafa Mir. Zaskakuje brak Frana Villalby, który próbuje ponoć wymusić na klubie transfer.

Powołani

Bramkarze: Diego Alves, Matt Ryan, Antonio Sivera;

Obrońcy: João Cancelo, Nacho Vidal, Rúben Vezo, Aderlan Santos, Lucas Orbán, Aymen Abdennour, Sergio Ayala, José Gayà, Lato

Pomocnicy: Javi Fuego, Carlos Soler, Enzo Pérez, Eugeni Valderrama, Dani Parejo, Álvaro Medrán; Fede Cartabia, Aridai Cabrera, Nando

Napastnicy: Rodrigo Moreno, Paco Alcácer, Rafa Mir, Santi Mina.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. chiefer19.07.2016; 09:51
chieferTak nawet teraz jak patrzę na ten nasz skład to na papierze wygląda to nie gorzej niż Villarreal czy Sevilla nie mówiąc już o jakiejś Celcie. Mam nadzieję że tym razem to w końcu zaskoczy i będziemy się bujać w strefach pucharowych.