VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kontuzje już na początku sezonu + aktualizacja

Marcin Śliwnicki, 08.07.2016; 23:42

Nowy lekarz będzie miał sporo pracy

Potwierdziły się złe wieści płynące z Patterny. Jaume Domènech doznał kontuzji już na samym początku pretemporady. Drobniejsze problemy miało też kilku innych piłkarzy.

Bramkarz z Almenary kłopoty zgłosił podczas jednego z treningów, który odbywał się pod okiem Pako Ayestarána. Choć pomoc medyczna nie musiała interweniować od razu, to jednak zawodnika odprowadzono do budynków klubowych. Tam udzielono mu pomocy. Diagnoza nie jest jednak dobra — zerwanie mięśnia prostego lewej nogi. Ile potrwa przerwa Hiszpana na razie nie wiadomo.

Aktualizacja

Po dokładniejszych badaniach przeprowadzonych poza klubem, wydano werdykt co do długości przerwy Jaume w treningach. Pauza portero potrwa około miesiąca.

Poza Jaume, Valencia w swych szeregach ma jeszcze trzech poszkodowanych. Pierwszy to Guilherme Siqueira, który narzeka na chroniczny dyskomfort w kostce. Pozostali to Javi Fuego i Robert Ibáñez. Starszy z Hiszpanów cierpi na dolegliwości związane z kolanami i z ostrożności jak na razie unika skakania. Młody skrzydłowy zaś otrzymał cios w kostkę w trakcie jednego z treningów i opuścił Patternę w celu przeprowadzenia badań.

Kategoria: Raporty Medyczne | Twitter | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK09.07.2016; 19:12
Czyli tragedii w sumie nie ma. Bałem się, że wyleci na pół roku.