VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia wraca do treningów

Karol Kotlarz, 04.07.2016; 23:05

Pierwszy dzień przygotowań

Piłkarze Valencii zakończyli wakacje i stawili się na pierwszym treningu przed nowym sezonem. Do dyspozycji Pako Ayestárana było 26 zawodników.

Zanim zawodnicy przystąpili do przygotowań, spotkali się z prezydent klubu, Lay Hoon Chan, dyrektorem sportowym Suso Pitarchem oraz trenerem Pako Ayestáranem. Wśród 26 zawodników, którzy stawili się w Paternie byli gracze, których przyszłość w Valencii stoi pod znakiem zapytania — Negredo, Enzo czy Abdennour — oraz piłkarze przebywający w poprzednim sezonie na wypożyczeniach — Fede, Robert, Yoel, Orban i De Paul.

Ze względu na dalszą grę reprezentacji Niemiec i Portugalii w Euro 2016, na treningu zabrakło Mustafiego i André Gomesa. Kilka dni wolnego więcej dostał Diego Alves, ze względu na obecność na turnieju Copa America. Treningi z zespołem wznowili za to zmagający się z urazami pod koniec poprzedniego sezonu Bakkali i Gayà.

Pierwszy trening trwał zaledwie 45 minut. Zawodnicy skupili się na pracy z piłką. We wtorek piłkarze zostaną podzieleni na grupy i zostanie ocenione ich przygotowanie kondycyjne. Wtorkowy trening będzie przeprowadzony za zamkniętymi drzwiami.

Zobacz również: Plan Pretemporady 2016/2017

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | PlazaDeportiva | ElDesmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK05.07.2016; 17:48
Oby Pako świetnie przygotował zespół do nowego sezonu ;)
2. pedro907.07.2016; 16:16
Ciekawe co Ayesteran powie Negredo i Enzo, których nazwał po zakończeniu sezonu toksycznymi liderami?