VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Feghouli jednak zostanie?

Bartłomiej Płonka, 14.04.2016; 18:55

Nie wiadomo, co dalej z Algierczykiem

Po ostatnim komunikacie dotyczącym zawieszenia Sofiane Feghouliego, dzisiaj pojawiły się informacje, że skrzydłowy może jednak pozostać w Valencii. Podobno wolą zawodnika wciąż jest przedłużenie kontraktu.

Po ostatniej wiadomości o zawieszeniu Feghouliego niemal wszyscy byli przekonani o tym, że jest to koniec jego przygody z Valencią. Rzeczywistość może być jednak inna — skrzydłowy chciałby zostać na Mestalla, a negocjacje niebawem mogą zostać wznowione.

Relacje pomiędzy klubem a piłkarzem ostatnio nie były najlepsze. W ubiegłym tygodniu Soso najpierw nie pojawił się na jednej z sesji treningowej z powodu nieudanego powrotu do Walencji z Paryża. Kilka dni później, podczas kolejnych zajęć zawodnik decyzją trenera przedwcześnie zakończył w nich udział.

Pomimo to, Feghouli wystąpił w meczu z Sevillą, gdzie jednak znów wzbudził kontrowersje swoim zachowaniem nie okazując radości po zwycięskim golu Álvaro Negredo. Dzień później klub poinformował o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego i wspomnianym zawieszeniu gracza.

Na razie czekamy na rozstrzygnięcie sporu pomiędzy piłkarzem a klubem, które może być równoznaczne ze wznowieniem negocjacji w sprawie nowej umowy. Reprezentant Algierii od dłuższego czasu łączony jest z Fenerbahçe czy Interem, ale podobno nadal ma nadzieję dogadać się z władzami Los Ches.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. wotek2114.04.2016; 19:21
wotek21A ja bym chciał żeby został. :D
2. idol15.04.2016; 00:10
idolWiadomo, że odejdzie.

Koniec tematu.
3. Vicente7315.04.2016; 09:48
Vicente73Nie przepadam za Feghouli'm, ale oceniajmy zgodnie z prawdą: Feg po bramce Negredo cieszył się. Oszczędnie, ale jednak się cieszył. Podniósł rękę do góry, podbiegł po piłkę do bramki, następnie skierował się w stronę Negredo.
O co kaman? Co to za dziecinada z tym "brakiem radości" po bramce Alvaro? To teraz każdy zawodnik musi trenować "cieszenie się", by nie podpaść zarządowi? A co z Alvaro? Też nie cieszył się po bramce zbyt wylewnie (z wiadomych względów). Jeśli już karać, to za takie zachowania jak Negredo, bo to oznacza, że ma Sevillę w sercu, a nie Valencię!!! Żartuję, rzecz jasna... ;)

Mrożek to mało powiedziane w tej sytuacji.
4. KilyVCF16.04.2016; 21:46
KilyVCFZarząd upokarza Fegha zwłaszcza kontraktami dla jego kolegów.
Gdyby mnie firma tak traktowała w podzięce za lata pracy, równocześnie lepiej płacąc nowym gówniarzom tobym olał ją ciepłym moczem