VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Mamy odpowiednią jakość, by wyjść z kryzysu”

Bartłomiej Płonka, 09.04.2016; 01:00

Konferencja Alcácera

Niedzielne spotkanie z Sevillą będzie bardzo ważne dla Valencii z uwagi na jej nienajlepsze położenie w tabeli. O sytuacji Los Ches krótko wypowiedział się Paco Alcácer.

Reprezentant Hiszpanii nie czarował rzeczywistości i przyznał, że obecne rozgrywki są bardzo złe w wykonaniu Valencii. Napastnik jednak zaznaczył, że drużyna musi się podnieść. „Musimy mówić jak jest. Nie rozgrywamy dobrego sezonu. Ale wiemy, że mamy wystarczającą jakość, by wyjść z tej trudnej sytuacji”.

Następnie Paco dodał, że do końca sezonu Valencia będzie walczyć o wygraną w każdym meczu. „Musimy każde spotkanie traktować, jak finał i walczyć. W niedzielę damy z siebie wszystko, by dać radość kibicom i wygrać z Sevillą. Dla nas jest ważne, co czują fani, chcę im podziękować za wsparcie”.

„W tygodniu bardzo dobrze pracowaliśmy i myślę, że jesteśmy przygotowani. W niedzielę będziemy mieć ze sobą kibiców, co jest bardzo istotne. Jeśli w tak dużej liczbie pojawili się na treningu, to znaczy, że na meczu też będą. Oni walczą razem z nami. Interesuje nas tyko zwycięstwo” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK09.04.2016; 13:31
Valencia musi stać się jednością.

Nawet jak się nasprowadza najlepszych zawodników (czego Valencia i tak nie zrobiła) a nie ma jedności w drużynie to taki zespół nic nie zdziała...

Valencia ma sporo utalentowanych zawodników ale brak tej jedności w drużynie "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Musi przyjść trener, który zbuduje "zespół" a nie tylko nasprowadza piłkarzy...
2. wotek2110.04.2016; 07:51
wotek21 „Musimy każde spotkanie traktować, jak finał i walczyć. W niedzielę damy z siebie wszystko, by dać radość kibicom"

Co sezon ta sama gadka, oni ich tam chyba szkolą z udzielania wypowiedzi. Najpierw szmaciarskie występy a teraz "finały"..

Niech ten sezon już się skończy, choć wierzę że Ayesteran ich z tego wyciągnie, oby już dziś!!
Amunt VCF!!
3. kptYossarian10.04.2016; 09:46
kptYossarianZnowu gadka o finałach. Ile można? W tamtym sezonie było takie same gadanie, ale wtedy miało więcej sensu, bo walczyliśmy o 4 miejsce. Niech oni zamiast tak tylko gadać, pokażą na boisku, że pozostałe mecze to dla nich finały.
4. Vicente7310.04.2016; 13:01
Vicente73Pie....sz, Paco.