sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Cieszę się z powrotu do domu”

Karol Kotlarz, 26.01.2016; 13:05

Kilka słów od Vicente

Jeden z najlepszych zawodników w historii Valencii, Vicente Rodríguez został niedawno zatrudniony jako asystent Garcii Pitarcha, nowego dyrektora sportowego klubu. Były skrzydłowy udzielił wywiadu, w którym wyraził swoje zadowolenie z powrotu do Valencii, a także wypowiedział się na temat formy klubu w ostatnich spotkaniach.

„Jestem szczęśliwy, że mam szansę powrotu do miejsca, które było moim domem przez wiele lat. Cieszę się z powrotu do domu. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze i mam nadzieję być w stanie pomóc klubowi jak tylko mogę” — przyznał Vicente.

Były skrzydłowy Valencii nie ma jeszcze określonej konkretnej funkcji jaką będzie pełnił. Hiszpan przyznaje, że chętnie pomoże klubowi: „Zawsze uwielbiałem oglądać piłkę nożną. Kiedy grałem uwielbiałem obserwować grę zagranicznych piłkarzy. Suso zadecyduje dokładnie jakie będą moje obowiązki, ale będę obserwować zawodników poza granicami kraju. Bardzo chętnie zacznę swoją pracę i pomogę na tyle ile będę w stanie”.

Valencia coraz częściej sięga po zawodników, którzy stanowili o jej sile kilka-kilkanaście lat temu i oferuje im pracę trenera lub też w sztabie technicznym. Zdaniem Vicente: „To dobrze, że zawodnicy, którzy byli kluczowi i wygrywali trofea dla Valencii są ponownie w domu, by przekazać wartości ludziom, fanom i dzieciom. To miły gest ze strony klubu, zatrudniać piłkarzy, którzy osiągnęli tu wiele. Dla mnie powrót jest istotny, bowiem grałem tutaj przez 11 lat. Zarówno ja, jak i moi przyjaciele i rodzina jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Oni wiedzą, że Valencia jest bliska mojemu sercu”.

Na koniec Vicente wypowiedział się na temat ostatnich wyników Valencii: „To prawda, że wyniki są nie najlepsze, a zespół nie osiąga serii wygranych, ale wierzę, że z cierpliwością i spokojem uda się osiągnąć lepsze wyniki. Najważniejszą rzeczą jest, aby fani nadal wspierali swój zespół, tak jak dotąd i jestem pewien, że wyniki przyjdą”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.