sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Deportivo vs. Valencia — składy

Bartłomiej Płonka, 24.01.2016; 18:09

Powrót Gomesa

Poznaliśmy skład, jaki Gary Neville desygnował do gry na El Riazor. Kolejną szansę otrzymali Ryan czy Zahibo, a ponadto do jedenastki powrócili André Gomes i Santi Mina. Opaskę kapitańską przywdziewać będzie Álvaro Negredo.

LINE-UP | RC DEPORTIVO DE LA CORUÑA vs VALENCIA CF Here we have our XI for tonight game against RC Deportivo, What do...

Posted by Valencia CF on 24 stycznia 2016

Deportivo na Valencię: Lux - Juanfran, Arribas, Sidnei, F. Navarro - Cani, Mosquera, Berganitños - Fayçal, Lucas Pérez, Luis Alberto.

Przypominamy o tegorocznej edycji Forumowego Typera. Nagrody funduje sklep piłkarski ISS-sport oferujący oficjalne koszulki piłkarskie VCF.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC!, strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa oraz strony sporticos.com, która prezentuje statystyki związane z meczami piłkarskimi.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro924.01.2016; 20:36
Remis to z taką grą to i tak dużo. Futbolowa nędza. Co to za ustawienie? Mina i Gomes na skrzydłach? Negredo powinien strzelić na początku na 1:0. Potem było coraz gorzej. Sędzia uratował nas 2-krotnie odgwizdując spalone, których nie było. Mogło być 0:3. Pojawił się Bakkali, wrzutka do Negredo i zdarzył się cud. Nie zasłużyliśmy na ten remis.