sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Paco nowym kapitanem

Karol Kotlarz, 23.01.2016; 02:42

Komunikat klubu

Doszło do zmiany w czwórce kapitanów Valencii na sezon 2015/2016. Po rozmowie z Danim Parejo, Gary Neville zdecydował, że pomocnik nie będzie pełnił już tej funkcji. Zastąpi go Paco Alcácer. Drugą zmianą jest obecność w czwórce kapitanów Álvaro Negredo.

Oficjalny komunikat klubu:

Trener Valencii CF, Gary Neville, ogłosił drużynie decyzję o mianowaniu nowych kapitanów: Paco Alcácera i Álvaro Negredo, którzy dołączą do Javiego Fuego i Diego Alvesa. Na drodze wzajemnego porozumienia z trenerem, Dani Parejo przestał być kapitanem zespołu.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Mati23.01.2016; 09:43
Szczerze ? I bardzo dobrze. Parejo jest za slaby na to. Alvaro to walczak i ma charakter do bycia kapitanem. A co do wyroznienia Alcacera to genialna wiadomosc! CHlopak jest od dziecka w VCF i wie co to znaczy byc kapitanem w takiej druzynie. Jego mentalnosc + opaska doda mu wiecej swobody i pewnosci. Sadze ze te zmiany beda na plus bo ktorys z nich na pewno wstrzasnie szatnia :)
2. LimaK23.01.2016; 10:09
Gorszym kapitanem od Parejo na pewno nie będzie ;) Liczę, że tchnie w drużynę wolę walki i poświęcenia dla klubu. Oby tak było!