VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ważna decyzja przed Feghoulim

Mateusz Styś, 09.12.2015; 09:53

Duże zainteresowanie Algierczykiem

Sofiane Feghouli ma niemałą zagwozdkę. Jako jedynemu w drużynie jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu, a już w styczniu będzie mógł rozmawiać z innymi klubami.

Już wcześniej mówiło się o zainteresowaniu pomocnikiem ze strony Interu. Sprawa znów nabiera rozpędu, po tym jak włoskiemu klubowi nie udało się przekonać Bena Arfy do przeprowadzki na San Siro.

Mediolańczycy poszukują wzmocnień na pozycji skrzydłowego i wg tamtejszej prasy Feghouli, po nieudanych próbach zatrudnienia innych piłkarzy, ma być kolejnym celem Manciniego. Trener chciałby przekonać zawodnika do rozpoczęcia nowej przygody w Serie A.

Mówi się także o dużym zainteresowaniu piłkarzem na Wyspach Brytyjskich i to wśród tamtejszych potentatów. O jego usługi podobno zabiegają: Chelsea, Tottenham i Manchester United.

Feghouli jest obecnie kontuzjowany. W związku z przewlekłym urazem stopy sztab medyczny postanowił dać mu odpocząć i doprowadzić go do pełnej sprawności. Jednocześnie piłkarz prowadzi rozmowy z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu. Jeżeli strony wkrótce nie dojdą do porozumienia, będzie mógł podpisać umowę z innym pracodawcą, a Valencia nie otrzyma za niego żadnego odstępnego.

Sofiane jest zawodnikiem, który na Mestalla występuje najdłużej spośród wszystkich w drużynie. Swój pierwszy kontrakt z Valencią podpisał w 2010 roku kiedy to postanowił opuścić Grenoble. Od tego czasu jego wartość marketingowa i rynkowa stale rośnie. Obecnie Transfermarkt.de wycenia go na 18 mln €.

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. mattaj09.12.2015; 10:58
mattajPrzecież to jest kpina, że oni jeszcze nie przedłużyli tego kontraktu... Będą się licytować o jakieś 500 tyś, ale takiemu Negredo czy Moreno to z miejsca dali 2x większe kontrakty... Fegh jest w chwili obecnej naszym najlepszym ofensywnym pomocnikiem i szlak mnie trafia jak widzę coś takiego. Na jego miejscu to faktycznie bym się zastanowił czy jest sens tu zostawać skoro nie doceniają tego co zrobił i robi dla klubu...
2. mattaj09.12.2015; 10:59
mattajMiało być ofensywnym graczem*
3. Che09.12.2015; 13:37
Jak go komukolwiek oddamy to znaczy że mamy poziom gry zespołu gdzieś . Poza tym co by nie mówić juz symbol klubu i jak mamy tworzyć graną drużyne to tacy jak Sofiane są niezbędni
4. Zzagg09.12.2015; 14:45
Jak dla mnie to spokojnie powinien dostać najwyższą pensje, biorąc pod uwage fakt, że Mureno zarabia pona 2mln ojro...
5. pedro909.12.2015; 15:51
Myślę, że wiele będzie zależeć od dzisiejszych meczów - jeśli odpadniemy z LM motywacja Fegu nie będzie już zbyt silna.