VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Mamy nadzieję, że Mestalla nam pomoże”

Bartłomiej Płonka, 04.12.2015; 23:01

Konferencja Voro przed meczem z Barceloną

Pod wodzą Voro walencka drużyna rozegra sobotni mecz z Barceloną. Tymczasowy szkoleniowiec „Nietoperzy” wziął udział w konferencji prasowej, podczas której opowiadał o pojedynku z mistrzami Hiszpanii.

„Będziemy gościć jedną z najmocniejszych drużyn na świecie, grającą obecnie chyba najlepszy futbol. Czeka nas trudne zadanie, szczególnie patrząc na liczbę piłkarzy, z których nie możemy skorzystać. Rzeczywistość jest taka, że dotykają nas duże problemy, ale na najwyższym poziomie trzeba być gotowy na wszystko” — rozpoczął Voro.

Następnie trener odnosił się do osób Piattiego i Bakkaliego, którzy wprawdzie są w kadrze, lecz również zmagali się z kłopotami zdrowotnymi. „Pablo wznowił treningi dwa dni temu, a Zakaria miał swoje problemy z pachwiną, ale obaj będą mogli zagrać. Prawda jest taka, że nie mamy wielu rozwiązań”.

Pomimo problemów Voro zapewnił, że Valencia będzie chciała przeciwstawić się Barcelonie, a w futbolu wszystko jest możliwe. „W środę w Barakaldo mieliśmy okazję, by zrobić pozytywny krok i go wykonaliśmy, jednocześnie podnosząc swoje morale. Teraz czeka nas inne spotkanie, ale wszystko może się zdarzyć. Chcę, aby fani byli naszym dwunastym zawodnikiem. Oni wiedzą, jakie starcie przed nami, a z ich pomocą czujemy się lepiej”.

Na koniec Voro został zapytany o to, czy konsultował się w kontekście spotkania z osobą Gary'ego Neville'a, jednak trener odparł, że nie doszło do takiej sytuacji. „Nie, nie rozmawiałem z Gary'm o tym pojedynku. Przygotowywaliśmy się do spotkania pod okiem tymczasowego sztabu, który zaopiekuje się drużyną także podczas meczu”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Zostan05.12.2015; 01:38
Wygląda jak Kukiz.
2. 19Piter9705.12.2015; 08:33
19Piter97No fakt tylko to nam może bardzo pomóc , nasze Mestalla , Barcelona jest tak rozpędzona że trudno w ogóle myśleć jaki wynik będzie... :/
3. DECO8705.12.2015; 13:26
DECO87Efekt tzw. miotły może dzisiaj dać o sobie znać. Gracie przed własną publicznością, nowy sztab.

łatwiej by się nam grało gdyby na ławce był Nuno.

presja na nas jest ogromna - dużo waszych zawodników niedostępnych, zamieszanie w klubie. Każdy inny wynik jak wygrana Blaugrana będzie niespodzianką.
4. qqsPL05.12.2015; 17:15
qqsPLVoro zawsze dawał sobie radę lecz teraz będzie arcytrudno. Powodzenia!