sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cztery oferty dla Orbana

Karol Kotlarz, 26.11.2015; 14:22

Obrońca opuści klub?

W obecnym sezonie Lucas Orban nie cieszy się zaufaniem Nuno, w związku z czym coraz częściej mówi się o tym, że Argentyńczyk opuści zimą Estadio Mestalla. Zainteresowanie usługami zawodnika przejawiają cztery zespoły: River Plate, Boca Juniors, Borussia Mönchengladbach i Celta Vigo.

Najbardziej prawdopodobny wydaje się powrót Orbana do ojczyzny. W ostatnich tygodniach najgłośniej mówiło się o ewentualnym transferze obrońcy do Boca Juniors, jednak według doniesień La Página Millonaria do gry o zawodnika dołączył również zespół River Plate.

Agent zawodnika, Marcelo Lombilla przyznał w wywiadzie, że trener River Plate, Marcelo Gallardo pytał o możliwość pozyskania obrońcy Valencii. W latach 2008-2011 Lucas Orban reprezentował już barwy tego zespołu.

Poza argentyńskimi zespołami zainteresowanie defensorem Los Ches przejawiają również Borussia Mönchengladbach i Celta Vigo. W tym tygodniu agent Orbana ma pojawić się w Walencji, by rozpocząć rozmowy na temat przyszłości zawodnika.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. hubson9126.11.2015; 15:39
Myślicie, że istnieje możliwość ściągnięcia w pakiecie dwóch Obranów? Argentyńczyka i Węgra? Bo jeżeli tak to niech wbija do Polski:D


A tak na poważnie, szkoda dobry obrońca zawsze chciało mu się grać a wślizgi mu wychodziły jak złoto;) Czasami to się zastanawiałem czy on nie powinien na jakiś bobslejach jeździć, bo ślizgał się zawodowo;)