VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piatti: „Musimy zrobić z Mestalla fortecę”

Karol Kotlarz, 18.11.2015; 20:41

Kilka słów od skrzydłowego

Po skończonym treningu Pablo Piatti udzielił wypowiedzi podczas konferencji prasowej. Argentyńczyk odpowiadał na pytania o aktualną sytuację w zespole oraz o przyszłe spotkanie z Las Palmas.

„Mecz w Vigo był bardzo pozytywny, zrobiliśmy krok do przodu, a zespół pokazał się z dobrej strony na trudnym gruncie przeciwko rywalowi, który jak dotąd jest rewelacją sezonu. Zespół nabrał pewności siebie i teraz naszym celem jest pokazanie tego na Mestalla. Czas na bycie konsekwentnymi i próbę wygrania kolejnego spotkania z rzędu. Musimy zrobić z Mestalla fortecę” — przyznał Piatti.

Skrzydłowy Valencii wypowiedział się również na temat kolejnego spotkania z Las Palmas, mówiąc: „Nasz poziom pewności siebie jest wysoki, a mecz przeciwko Las Palmas bardzo ważny w kontekście wzmocnienia naszej wiary. Zespół musi zacząć wygrywać regularnie i rozwijać się w pozytywny sposób. W sobotę spróbujemy być protagonistami. Las Palmas to drużyna, która potrzebuje punktów, są nisko w tabeli i musimy z nimi powalczyć. Musimy zdobyć trzy punkty i spróbować zadowolić fanów.”

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. 19Piter9719.11.2015; 16:49
19Piter97Chłopaki pokażcie to w sobotę !!!
AMUNT VALENCIA ! :D