VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jaume: „Chcę się rozwijać”

Bartłomiej Płonka, 12.11.2015; 20:18

Bramkarz o sobie i sytuacji Valencii

Wobec kontuzji Diego Alvesa i Mathewa Ryan`a swoją szansę otrzymał Jaume Domènech i w stu procentach ją wykorzystuje. 25-letni bramkarz w jednej z wypowiedzi opowiadał o grze dla Valencii i sytuacji zespołu.

Bramkarz na początku powiedział, że najważniejsza dla niego jest ciągła praca i na tym bardzo się skupia, jednocześnie czekając na kolejne mecze. „Chcę ciężko pracować i poprawiać się z dnia na dzień. Dzięki treningom znalazłem się tutaj, gdzie obecnie jestem i chcę nadal się rozwijać. Nie wychodzę daleko w przyszłość, wolę cieszyć się chwilą. Teraz czekam na spotkanie z Las Palmas, gdzie będziemy chcieli wygrać i dać radość fanom ze zwycięstwa na własnym stadionie”.

Przechodząc do kwestii zespołu Jaume odniósł się do zwycięskiego meczu z Celtą Vigo. „Spodziewaliśmy się, że spotkanie na Balaidos będzie wymagające, ale także byliśmy przekonani o swojej jakości. Wiedzieliśmy, że możemy rozegrać dobrą partię, pomimo tego, że wcześniej w środę nie pokazaliśmy się z najlepszej strony. Chcieliśmy się zrekompensować i dać radość kibicom, którzy na to zasłużyli i to nam się udało”.

„Zwycięstwa dodają nam pewności siebie i czujemy się po nich szczęśliwi. Sytuacja w tabeli jest zależna od nas i przez wygrywanie jesteśmy bliżej miejsca, na jakim mamy się znaleźć” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.