VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Zasłużyliśmy na zwycięstwo”

Bartłomiej Płonka, 30.09.2015; 22:49

Pomeczowy komentarz trenera

Zwycięstwo nad Olympique Lyon bardzo realnie pozwala wierzyć, że Valencia awansuje z grupy Ligi Mistrzów. Po spotkaniu udział w konferencji wziął Nuno, który jednoznacznie stwierdził, że jego zespół zasłużenie zainkasował trzy oczka.

„Chcieliśmy wygrać i to zrobiliśmy, nie poddaliśmy się do końca. To był trudny mecz, ponieważ graliśmy z bardzo dobrą drużyną i do ostatniego gwiazdka musieliśmy walczyć o utrzymanie zwycięstwa. Muszę pogratulować swoim piłkarzom, byliśmy bardzo dobrze zorganizowani w obronie i zjednoczeni. To zasłużone trzy punkty, ale przed nami jeszcze cztery spotkania w grupie i wszystko może się zdarzyć” — komentował Portugalczyk.

„W pierwszej połowie mieliśmy dużo okazji, by osiągnąć większą przewagę, a potem przez jakiś czas musieliśmy cierpieć. Jednak na tym poziomie nie ma prostych meczów. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwi i dumni z wykonanej pracy, ale wciąż musimy mocno pracować” — dodał.

Następnie Nuno odniósł się do osoby Jaume Domenecha, który kolejny raz został bohaterem meczu. „Ciężko pracuje, otrzymuje swoje szansę i bardzo cieszy się grą. Jestem szczęśliwy, że nasz zespół na trzech bardzo dobrych bramkarzy, co jest dużym komfortem, a do tego dojdzie jeszcze Diego Alves”.

Trener zakończył wypowiedź w kilku zdaniach odpowiadając na pytanie dotyczące Sofiana Feghouliego. „On jest profesjonalistą i wielkim graczem. Daje nam bardzo dużo i chcielibyśmy, aby został z nami”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS01.10.2015; 11:53
LukasZ_NSAle głupoty opowiada ;) Nie zasłużyli na zwycięstwo... na remis ok jeszcze bym to przełknął jakoś... tyle słupków, poprzeczek co miał Lyon...czy z bliska przestrzelenie takiej piłki, co Domenech nawet nie drgnął, bo myślał, że już po ptokach i wejdzie ;)
Dobrze, że prawa strona ciągnie całą drużynę... gdyby grał tam defensywny Barragan to tak ciekawie by nie było...
2. bart12340001.10.2015; 14:48
bart123400Tak, Lyon miał poprzeczkę i słupek, ale Valencia też- Abdenoura i Fega. Poza tym Piatti miał dobrą sytuację gdzie strzelił prosto w Lopesa, a Abden mógł na początku meczu otworzyć wynik strzałem głową. Mieliśmy dużo szczęscia, ale my też mogliśmy strzelić więcej bramek