VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Jesteśmy podekscytowani”

Bartłomiej Płonka, 15.09.2015; 23:06

Konferencja trenera

Przed pierwszym spotkaniem w Lidze Mistrzów udział w konferencji prasowej wziął trener Valencii, Nuno. Portugalczyk przyznał, że jego piłkarze nie mogą już doczekać się meczu z Zenitem.

Nuno rozpoczął swoją wypowiedź od odniesienia się do drogi, jaką Valencia przebyła, aby wywalczyć sobie awans do elitarnych rozgrywek. „Za nami ciężka praca i droga, żeby znaleźć się w Lidze Mistrzów. To było w sumie czterdzieści trudnych bitew. Cieszymy się teraz razem, jako wszyscy Valencianistas. W środę czeka nas trudny mecz, liczymy, że Mestalla nas wesprze. Mamy nadzieję, że stadion poniesie zespół do zwycięstwa”.

Następnie trener przyznał, że drużyna czuje się dobrze i jest bardzo podekscytowana pierwszym meczem z Champions League. „Udział w Lidze Mistrzów to wyzwanie, ale mamy bardzo dobry zespół. Piszemy nową historię i chcemy dojść daleko. Charakter naszej ekipy jest mocny i nie ma strachu przed tymi rozgrywkami. Jesteśmy podekscytowani i będziemy walczyć”.

Na koniec Portugalczyk krótko zakończył konferencję odnosząc się już bezpośrednio do rywala. „Jesteśmy dobrze przygotowani. Nasz przeciwnik jest mocny, ale chcemy zwyciężyć. Przeanalizowaliśmy jego grę i wiemy, czego można się spodziewać”.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Cirian15.09.2015; 23:22
CirianInterpunkcja w tym newsie krzywdzi. Tak bardzo boli...
2. KilyVCF15.09.2015; 23:57
KilyVCFJa też już jestem nakręcony, LM to LM, tak bardzo mi jej brakowało.
Zenit ma drużynę nie gorszą od naszej, ale gra w słabszej lidze, to nasz atut.
Byle były 3 pkt i dobry start, bo wszystkie ekipy hiszpańskie dadzą radę wygrać
3. LimaK16.09.2015; 14:16
Oby Valencia rozpoczęła te rozgrywki od zwycięstwa :)