VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

André: „Jestem głodny gry”

Bartłomiej Płonka, 15.09.2015; 16:46

Pomocnik przed meczem z Zenitem

Absolutnym wydarzeniem tygodnia dla wszystkich związanych z walenckim klubem będzie środowy mecz Ligi Mistrzów z Zenitem. Przed spotkaniem z mistrzem Rosji wypowiedział się André Gomes.

Zanim André odniósł się do samego meczu, kilka słów poświęcił swojej osobie. W sobotę piłkarz powrócił na boisko po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. „Jestem bardzo szczęśliwy, że sezon dla mnie się rozpoczął. Wróciłem i chcę pomóc kolegom. Wiadomo, po kontuzji szybko przyszło zmęczenie, ale na ogół czuje się dobrze i jestem głodny gry, bardziej niż kiedykolwiek. Muszę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i powodowali motywację do mojego powrotu”.

Pozostałą część swojej wypowiedzi Portugalczyk poświęcił już spotkaniu z Zenitem. „Wiemy, że będzie to trudny pojedynek. Jest to pierwszy mecz w fazie grupowej, dlatego też zrozumiałe, że emocje są widoczne już zanim pierwsza gra się rozpocznie. Gramy jednak w domu i mamy obowiązek walki o trzy punkty, damy z siebie wszystko. Chcemy, by nasi fani byli zadowoleni z naszej gry, bo właśnie po to przychodzą na stadion”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. mucha002915.09.2015; 18:49
mucha0029Zenit vice mistrzem Rosji? To z jakiej paki znaleźli się w 1. koszyku? :D

Poprawić! :P
2. LimaK15.09.2015; 19:05
Mam nadzieję, że Andre szybko wróci do formy :)
3. arrr19.09.2015; 09:59
arrrMucha gdybyś oglądał losowanie usłyszałbyś, że chodziło o wyeliminowanie sytuacji w której drużyna z Rosji trafi na ukraińską... Tyle w temacie nie łączenia polityki ze sportem, jak widać działacze sportowi mają do tego prawo, politycy już nie - mam na myśli odwołanie MŚ...