sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà: „Naszym celem jest zwycięstwo”

Bartłomiej Płonka, 25.08.2015; 01:41

Hiszpan zapowiada mecz rewanżowy

Po wygranej na Mestalla Blanquinegros wystarczy remis w rewanżowym spotkaniu z Monaco, by zapewnić sobie awans do Ligi Mistrzów. José Gayà w jednej z wypowiedzi zapewnił jednak, że zespół przybył do Francji z myślą o zwycięstwie.

Zdaniem Gayi mecz rewanżowy nie będzie łatwy, ale celem walenckiego zespołu będzie zwycięstwo. „To na pewno będzie trudny pojedynek, nie będziemy grać u siebie. Czekamy na ten wieczór, wyjdziemy zmotywowani, by wykonać celu. Chcemy dostać się do Ligi Mistrzów”.

Hiszpan przyznał także, że dla niego samego jest to, jak do tej pory, najważniejszy mecz w karierze. „Tak, to moja najważniejsza gra w karierze, ale też dla wielu innych piłkarzy to niezwykle ważne starcie. Musimy sprawić, że Valencia będzie w Lidze Mistrzów. Jedziemy do Francji po zwycięstwo”.

Na koniec Gayà kolejny raz wyraził słowa uznania dla kibiców, których z pewnością nie zabraknie na stadionie Stade Louis II „Dziękujemy wszystkim kibicom. Ich wsparcie jest niesamowite. Mam nadzieję, ze również we wtorek je poczujemy i będziemy mogli wygrać dla nich”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. ilonek25.08.2015; 11:04
ilonekOby ten najważniejszy mecz w karierze José zakończył się korzystnym dla Valencii wynikiem. Wystarczy remis, ale warto byłoby postarać się o wygraną. Życzę chłopakom tego awansu z całego serducha. Amunt!