sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Potrzebujemy magicznej nocy na Mestalla”

Bartłomiej Płonka, 12.08.2015; 23:53

Piatti o dwumeczu z Monaco

Pablo Piatti w krótkiej wypowiedzi nawoływał kibiców Valencii, do tego, by w przyszłym tygodniu podczas starcia z Monaco pomogli drużynie. Zdaniem skrzydłowego zespołowi potrzebna będzie „magiczna noc na Mestalla”.

Argentyńczyk przyznał, iż Monaco będzie trudnym rywalem, jednak jedocześnie zapewnił, że „Nietoperze” dadzą z siebie wszystko, by awansować do Ligi Mistrzów. Skrzydłowy apelował także do fanów, których pomoc wydaje się niezbędna. „Przy takich meczach ważne jest wsparcie kibiców. Potrzebujemy, by sprawili magiczną noc na Mestalla. Rywal jest trudny, ale wiemy, jak istotny będzie ten pojedynek, damy z siebie wszystko przez 180 minut w dwumeczu”.

Następnie Piatti odniósł się do przedłużenia kontraktu z klubem. 26-latek kolejny raz wyraził zadowolenie z faktu, że związał się z Valencią nową umową. „To nie tak, że przez jakiś czas negocjacje zostały wstrzymane. To był długi proces, ale moim priorytetem zawsze było pozostanie w Valencii”.

Filigranowy skrzydłowy kończąc swoją wypowiedź zapytany został — jak, niemal każdy piłkarz w drużynie — o osobę swojego rodaka, Nicolása Otamendiego. „Trenuje, stu procentach zachowuje się, jak profesjonalista. Cały zespół czuje się bardzo dobrze”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. pedro913.08.2015; 11:51
Trochę magii trzeba będzie przede wszystkim na boisku. Sami kibice niczego nie załatwią.
Moim zdaniem, jeśli nie będą grali Fuego i Fegu - filary z ubiegłego sezonu, szanse na dobry wynik znacznie się zmniejszą.
Tymczasem Niuniek stawia ostatnio na Enzo i Rodrigo. Wyniki takiego ustawienia są dobrze znane.
2. Fuh13.08.2015; 14:54
FuhEnzo neizle sobie radzil w pretemporadzie, powinien grac. Rodrigo calkowicie odwrotnie. Zagralbym w srodku z Javi, Enzo i Andre, po bokach Piatti i Feg, a na szpicy sam nie wiem. ;)
3. cichyjoe13.08.2015; 19:34
Boże miej nas w swojej opiece.
4. pedro913.08.2015; 23:07
Być może zagramy już bez Otamendiego. W sparingu z Mestalletą jego miejsce zajął Vezo, co roznieciło spekulacje co do szybkiego odejścia Otamendiego.