sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà: „Czekamy na sobotę”

Bartłomiej Płonka, 06.08.2015; 15:39

Kilka słów od wychowanka

José Luis Gayà wziął udział w jednej z konferencji prasowej, podczas której opowiadał o planach zespołu na najbliższe kilkanaście dni. Młody Hiszpan nie może doczekać się sobotniego spotkania o Trofeo Naranja przeciwko Romie.

Już w sobotę Valencia rozegra ostatni mecz kontrolny, a przed starciem piłkarze zaprezentują się przed kibicami. „Tak naprawdę my wszyscy czekamy na sobotni mecz przed własnymi fanami. Mam już doświadczenie z prezentacji zespołu z poprzedniego sezonu i wiem, jak to wygląda. Wrażenia były bardzo dobre”.

Gayà nie chciał także specjalnie komentować piątkowego losowania Ligi Mistrzów. Według Hiszpana, ktokolwiek będzie rywalem „Nietoperzy”, zespół będzie mierzył tylko w awans do elitarnych rozgrywek. „Naszym celem jest wejście do fazy grupowej. Trwają intensywne przygotowania i czekamy na ten dwumecz”.

Młodego Hiszpana również nie ominął temat Nicolása Otamendiego, który, póki co, nadal pozostaje na Mestalla. „Otamendi jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Nie rozmawiałem z nim, ale widać, że koncertuje się tylko na tym, co ma robić”.

Gayà musiał przed sezonem wybrać nowy numer od 1 do 25. Lewy obrońca będzie grać z 14, do czego odniósł się na koniec wypowiedzi. „Jest to numer, który bardzo mi się podoba. Grając z czternastką ma nadzieję zrobić przynajmniej połowę tego, co wykonał Vicente”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK06.08.2015; 22:08
Niech gra w Valencii przez lata z sukcesami ;)