sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Silva z powrotem na Wyspach.

Ulesław, 21.11.2007; 19:10
Dokładnie o 20.00, rozpocznie się ostatni eliminacyjny mecz reprezentacji Hiszpanii - przeciwko rewelacji grupy F - Irlandii Północnej, która jeszcze kilka tygodni temu najbliższa była awansu. Spotkanie odbędzie się na Wyspach Kanaryjskich, w Las Palmas, a więc w miejscu szczególnym dla Davida Silvy, bowiem wychowanek Valencii tam właśnie spędził swe dzieciństwo.

Silva, zachwycony możliwością reprezentowania narodowych barw na rodzimych wyspach, powiedział: "Jestem przyjemnie zaskoczony i wzruszony przyjęciem jakie przygotowali mi mieszkańcy moich rodzinnych stron. Jestem bardzo szczęśliwy, mogąc reprezentować kraj w miejscu gdzie spędziłem dzieciństwo. Nie oczekiwałem takiego przyjęcia, więc jestem tym bardziej szczęśliwy i zmotywowany."

Choć podopieczni Luisa Aragonesa zapewnili już sobie awans, zapowiada się wspaniałe widowisko, gdyż przybysze z Irlandii ciągle walczą o awans i przy porażce Szwecji z Łotwą, wygrywając z Hiszpanią, zapewnią sobie udział w przyszłorocznej imprezie piłkarskiej. Warto też wspomnieć, że sensacyjne zwycięstwo 3-2 Irlandii Północnej nad Hiszpanią w Belfaście sprowadziło na trenera Aragonesa falę krytyki ze strony rozgoryczonych kibiców, poważnie obawiających się o losy reprezentacji - dlatego dziś wszyscy w Hiszpanii oczekują efektownego rewanżu.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte. skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Joaquin22.11.2007; 10:16
JoaquinSuper że Silva ma powołanie do kadry i dobrze że Zigić strzela bramki.
Przeciwko Polsce ;P
2. pedro122.11.2007; 14:52
Efektownego rewanżu nie było.
Silva grał dobrze, ale Aragones znowu piłował go pełne 90 min. Po co, jak się gra o nic?
Potem będzie gadka, że Sliva przemęczony albo złapie kontuzję.
W II poł. weszli Joaquin i Villa.
Joaquin był aktywny i nieźle grał, choć te jego kiwki na zamach przestają już być skuteczne.
W pewnym momencie zastanawiałem się, czy Villa jeszcze gra, bo zginął z pola widzenia kompletnie.
Albiol dobrze, ale nie miał nic do roboty.
Co do Zigica - każdy widział - słaby (chociaż wepchnął piłkę do siatki), jak cała drużyna Serbii, z 1 lub 2 wyjątkami. Ale na Racing potrzebny, bo Moro niedomaga.