VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Każdy mecz to finał”

Krystian Porębski, 28.04.2015; 23:00

Pomeczowe wypowiedzi

Valencia zagrała świetne spotkanie przeciwko Granadzie, po którym wszyscy powinni być zadowoleni. Co do powiedzenia mieli po meczu zawodnicy i trener?

Parejo

Jestem zadowolony z trzech punktów, z tego w jaki sposób graliśmy i że Mestalla po raz kolejny wypełniła się w całości. Musimy po raz kolejny podziękować fanom za wsparcie.

Teraz musimy się skupić na czwartkowym spotkaniu. Uderzyłem rzut karny w to samo miejsce, bo uważałem, że tak właśnie się powiedzie. Celebrowałem gola z Ochotoreną bo to wspaniały przyjaciel i na to zasługuje.

Ponownie czołowa piątka wygrała swoje mecze, nikt się nie potknął. Każdy błąd może słono kosztować. Każdy mecz to finał.

Negredo

Inne drużyny bardzo się starają i są w dobrej formie, ale o nas też można to powiedzieć. Wszystko zależy od nas i od tej pory czeka nas wiele zaciekłych batalii.

Dzisiejsze zwycięstwo jest bardzo ważne. Nie możemy spoczywać na laurach, czeka nas seria meczów, w których nie można pozwolić sobie na wpadki.

Napastnicy żyją z goli i zawsze ich potrzebują. Staram się wykorzystywać otrzymywane minuty najlepiej jak potrafię. Kontynuuję ciężką pracę, przyszedłem tu by grać. Staram się na treningach i próbuje wywalczyć miejsce w składzie. Jestem gotowy kiedy trener mnie potrzebuje.

Mamy bardzo dobry skład, jeden z najlepszych których byłem częścią. Wiemy czego chcemy i wiemy jak chcemy grać.

Mam nadzieję, że będę mógł tu zakończyć swoją karierę. Jest mi tu dobrze i jestem szczęśliwy. Pogłoski o tym, że mam odejść są nieprawdziwe, zostanę w Valencii.

Nuno

Zobaczyliśmy dobry mecz. Za każdym razem zespół jest bardziej zjednoczony z kibicami i to bardzo nam pomaga. Zagraliśmy dobry mecz, strzeliliśmy cztery gole zespołowi, który bardzo głęboko się broni, wykazaliśmy się cierpliwością.

Musimy pogratulować zawodnikom, ponieważ świetnie się zaprezentowali. Diego Alves zawsze gra fantastycznie, co odczuwa i dodaje wiatru w żagle całej drużynie. Negredo także zagrał bardzo dobre spotkanie, strzelił gola i zaliczył asystę. To ważne, aby pogratulować mu gola i ciężkiej pracy i poświęcenia.

Ten zespół lubi atakować, bronić, grać pressingiem, trudno jest kontrolować nasze wysiłki, ale myślę, ze jesteśmy przygotowani do kolejnych meczów. Zawodnicy zbudowali ze sobą niesamowitą więź, którą można nazwać przyjaźnią.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Trivium29.04.2015; 10:06
TriviumAlvaro s2 i dobrze ze zostaje, kocur s2