VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Barragán: „Koncentrujemy się na Granadzie”

Bartłomiej Płonka, 22.04.2015; 18:30

Defensor wierzy w awans do LM

Prawy obrońca Valencii, Antonio Barragán w jednej z wypowiedzi przyznał, iż po przegranej na Camp Nou zespół zrobi wszystko, by do końca sezonu wygrać, jak najwięcej meczów i ostatecznie awansować do Ligi Mistrzów. Hiszpan zdaje sobie sprawę, że przyszły tydzień może okazać się kluczowy, jednak zapewnia, że obecnie drużyna koncentruje się wyłącznie na potyczce z Granadą.

„Przed nami sześć finałów i będziemy chcieli wygrać każdy z nich, ale obecnie koncertujemy się tylko na najbliższym, czyli na starciu z Granadą. Potem będziemy myśleć o następnych meczach, a chcemy wygrać, jak najwięcej” — zapewnił Barragan.

Obrońca zagwarantował również, że drużyna będzie walczyć do końca o to, by Valencia powróciła na swoje miejsce, a więc do Ligi Mistrzów. „Naszym celem jest wprowadzenie tego zespołu do Champions League i będziemy walczyć na maksimum, by tak się stało. Damy z siebie wszystko, bo te rozgrywki to idealne miejsce dla Valencii, na które zasługuje”.

Zapytany o bezpośrednich rywali, a więc Atlético i Sevillę, Barragán odparł, iż najlepszym rozwiązaniem jest skupianie się na sobie. Obrońca jest przekonany, że jeśli zespół będzie robił swoje, to osiągnie cel. „Skupiamy się na sobie i na tym, by pracować z każdym dniem. Postaramy się zdobyć maksymalną liczbę punktów w ostatnich sześciu meczach i nie patrzeć na nich. Każdy martwi się o siebie”.

Nas koniec Antonio przyznał także, że jego zdaniem drużyna zagrała niezły mecz w Barcelonie, a do dobrego wyniku zabrakło trochę szczęścia. „Uważam, ze zagraliśmy poprawną partię na Camp Nou, ale wynik nie był po naszej stronie. Teraz czeka nas pojedynek z Granadą, a powrót na Mestalla będzie atutem. Nasi fani są wspaniali i znów będziemy przez to silniejsi, szczególnie teraz, gdy nadchodzi decydujący moment sezonu”.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK22.04.2015; 18:51
Daliby już spokój z tymi "finałami". Są to ważne mecze ale bez przesady. Zamiast wciąż gadać o tym jak ważne są to spotkania niech pokażą to na boisku.
2. 19Piter9722.04.2015; 21:40
19Piter97Może tak odrazu dodajmy news'y z każdym piłkarzem z naszej kadry tylko wstawić "Mamy jeszcze 6 finałów" xD... Byłby spam :D
3. Vampiro23.04.2015; 00:08
Vampirotak mi się rzuciło w oczy że: " że jego zdanie drużyna zagrał niezły mecz " - stylistyka, ale, troszkę kaleczy oczy. Co do News'a to jest to stara śpiewka. Ja po prostu chcę widzieć walkę i umiejętności takie jak wcześniej i wtedy jestem pewien sukcesu, niech grają to co grali w pierwszej części sezonu, bo mam wrażenie że te "finały" ich przytłaczają.