VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

André: „Nic nie wiem o Chelsea”

Bartłomiej Płonka, 07.04.2015; 23:44

Konferencja Portugalczyka

André Gomes wziął udział w jednej z konferencji prasowych. Portugalczyk zapewnił, że czuje się w Valencii bardzo szczęśliwy, a pogłoski o zainteresowaniu jego osobą przez londyńskie Chelsea są mu kompletnie obce.

„Wszyscy piłkarze w zespole są zjednoczeni. Jesteśmy Valencią i myślimy tylko o tym, co nas czeka na finiszu sezonu” — rozpoczął Gomes. Chwilę później odnosząc się do swojej osoby przyznał, ze czuje się szczęśliwy i nie ma zamiaru zmieniać barw klubowych. „Jestem naprawdę zadowolony i szczęśliwy z tego, że jestem w Valencii. Chcę tu zostać i nie zmieniać zespołu w przyszłym sezonie. Nic nie wiem o zainteresowaniu Chelsea, skupiam się na Valencii”

Oceniając sytuację w tabeli André stwierdził, że walencki klub nie podda się i będzie walczyć, by, pomimo ogromnego ścisku w ligowej hiererchii znajdować się jak najwyżej. „Odczuwamy ciśnienie każdego meczu. Valencia to klub, który ma obowiązek zawsze pokazywać dobry futbol i walczyć o wygraną. Patrzymy do przodu i wiemy, że nasz los zależy od nas”.

Na koniec piłkarz krótko odniósł się do czwartkowego meczu Athletic, podczas którego zabraknie Daniego Parejo oraz Enzo Péreza. „Nie sądzę, że to oznacza, iż odpowiedzialność na mnie będzie większa niż zawsze. Oczywiście, dam z siebie wszystko, ale każdy ma swoje zadania, które musi realizować w stu procentach. Jesteśmy gotowi do tego pojedynku”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Abec08.04.2015; 00:25
AbecAh ten nasz kochany kapitan i jego jak zawsze głupio zarobione kartki :3 No cóż, szansa dla De Paula albo Tropiego
2. kOst08.04.2015; 11:46
kOst-Wydaje mi się, że nagle zmienimy ustawienie na 4-4-2 ; p
3. szelos08.04.2015; 12:17
szelosNa treningu Nuno testował 4-2-3-1 z Rodrigo za napastnikiem.
4. LimaK08.04.2015; 17:10
Tak ma być! Tylko Valencia! ;)