VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Mamy przed sobą dziesięć finałów”

Kamil Guziak, 03.04.2015; 12:47

A pierwszy z nich, już w niedzielę…

W dniu wczorajszym, kapitan Valencii — Dani Parejo — udzielił krótkiej wypowiedzi dla klubowej telewizji. Odniósł się on do rangi najbliższego pojedynku przeciwko drużynie Villarrealu, podkreślając wagę spotkania w kontekście walki o Ligę Mistrzów.

Zdaniem pomocnika, trzy punkty zdobyte z ekipą „Żółtej Łodzi Podwodnej” są koniecznością, jeśli drużyna chce utrzymać trzecią lokatę w ligowej tabeli. „To będzie spotkanie derbowe, w którym obie drużyny będą walczyły o te same cele. Jesteśmy aktualnie trzecią siłą ligi, do tego znajdujemy się na fali wznoszącej. Nie będzie to jednak miało znaczenia w niedzielę, bowiem spotkają się drużyny prezentujący dobry, solidny futbol. Przed nami dziesięć finałów, a pierwszy z nich już w niedzielę”.

„Mecze rozgrywane na Mestalla są naszym atutem, ponieważ jesteśmy tu bardzo silni. Villarreal w dalszym ciągu jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o Ligę Mistrzów, dlatego zwycięstwo będzie kluczowe. Mimo, że ostatnie wyniki rywala nie są imponujące, to oceniam szanse obu zespołów na 50%” — powiedział kapitan Valencii.

„Osobiście jestem bardzo zadowolony z przebiegu sezonu, zwłaszcza, że spędzam na boisku bardzo dużo czasu. Nuno od pierwszego dnia pobytu w klubie dał mi dużo pewności siebie, co bardzo doceniam. Muszę udowodnić trenerowi, że w każdym meczu, w którym na mnie postawił, jestem w stanie pomóc moim kolegom i całej Valencii”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.