VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Valencia jest mocna, ale będziemy walczyć”

Bartłomiej Płonka, 03.04.2015; 01:05

Vietto przed meczem na Mestalla

Luciano Vietto, który latem mógł stać się piłkarzem Valencii zabrał głos przed niedzielnym pojedynkiem derbowym. Obecny snajper Villarreal przyznał, że Los Ches to obecnie bardzo silna drużyna, ale jego zespół będzie chciał się jej przeciwstawić i powalczyć na Mestalla.

„Valencia to potężny zespół, ma zawodników o bardzo wysokiej jakości. Jestem podekscytowany tym meczem, bo będziemy walczyć o zwycięstwo. Waga tego pojedynku jest ogromna, damy z siebie wszystko” — rozpoczął Vietto dodając po chwili krótko — „Myślę, że możemy pokonać Valencię, tylko musimy być zespołem”.

Vietto, podobnie, jak jego przyjaciel, de Paul mógł grać dla Valencii, lecz ta latem nie skorzystała z opcji pierwokupu 21-latka

Zapytany o swojego przyjaciela, który występuje w Valencii, Rodrigo de Paula, Vietto komplementował skrzydłowego. Zdaniem młodego snajpera de Paul w przyszłości może zostać wielkim piłkarzem. „Jestem pewien, ze będzie wielki w Valencii, to świetny piłkarz. Dobrze się znamy, mamy że sobą kontakt, ale na boisku przyjaźni nie będzie”.

Napastnik zakończył swoją wypowiedź odnosząc się już do samego Villarreal i swojej osoby. „Przeszedłem do innej ligi, która jest bardzo mocna. Sporo gramy, ale nie czuję się zmęczony. Jestem szczęśliwy i próbuje nie zważać na plotki. Jeśli zostanę tutaj i któregoś dnia osiągnę tyle, co Forlan albo Rossi będę dumny z siebie”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Ventilador03.04.2015; 12:11
Nie wiedziałem, że Vietto jest kobietą :D "Jestem podekscytowana" ;)