VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piatti: „Jesteśmy skoncentrowani na meczu z Realem”

Bartłomiej Płonka, 30.12.2014; 18:41

Konferencja Argentyńczyka

Pablo Piatti zjawił się w poniedziałek na konferencji prasowej, podczas której przyznał, iż zespół mocno pracuje przed zbliżającym się spotkaniem z Realem Madryt. Zdaniem skrzydłowego także cały najbliższy miesiąc będzie nad wyraz wymagający, dlatego drużyna potrzebuje wsparcie od kibiców.

Na sam początek Piatti odważnie i jednoznacznie zapowiedział, że celem Valencii w starciu z Realem będą trzy punkty. Argentyńczyk zapewnił też, że zespół jest bardzo skoncentrowany i czeka na to spotkanie „W naszych głowach jest już niedzielny mecz. Jesteśmy przygotowani i skoncentrowani maksymalnie do tego pojedynku. Chcemy dać kibicom radość z naszej gry i osiągnąć zwycięstwo”.

Następnie filigranowy skrzydłowy przyznał, że Valencię jak najbardziej stać na pokonanie Realu Madryt, pomimo, iż „Królewscy” ostatnimi czasy prezentują się nad wyraz znakomicie. „Mamy swój styl i w tym meczu również musimy być sobą. Wiemy, że możemy zwyciężyć. Zresztą cały styczeń będzie pracowity i potrzebujemy wsparcia kibiców bardziej niż kiedykolwiek”.

Zapytany o ustawienie i formację, w jakiej zespół wybiegnie na boisko Piatti oczywiście stwierdził, że „wybór podejmie Nuno mając na uwadze dobro drużyny”. Na koniec odnosząc się do transferu Enzo Péreza, rodak pomocnika przyznał, iż jest to niewątpliwe „wzmocnienie Valencii, jednakże wszyscy muszą jeszcze czekać na dopięcie ostatnich formalności”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.