VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juvenil A na czele tabeli

Karol Kotlarz, 24.12.2014; 00:58

Jak spisują się juniorzy Valencii?

Poza pierwszą drużyną i Mestalletą swoje spotkania w miniony weekend rozegrali młodzi adepci futbolu z walenckiej szkółki. Na półmetku sezonu szczególnie wyróżniają się piłkarze z zespołu Juvenil A, którzy objęli prowadzenie w tabeli.

W ostatnim spotkaniu ligowym w tym roku drużyna Juvenil A Valencii zmierzyła się na wyjeździe z Villarreal. Mecz zakończył się wygraną podopiecznych Rubéna Baraji 3:1 po bramkach Frana Villalby, Solera i Toniego. Po zwycięstwie zespół Juvenil A objął przewodnictwo w tabeli grupy 7. División de Honor Juvenil.

VCF Juvenil B

Piłkarze Miguela Grau odnieśli dotkliwą porażkę w ostatnim meczu w tym roku, ulegając CF Torre Levante 1:4. Honorową bramkę zdobył Francisco Llamas.

VCF Infantil A

Trzynaste zwycięstwo w rozgrywkach Liga Autonómica Infantil zaliczyli podopieczni Antonio Navarro. Tym razem młodzi Valencianistas pokonali CF Torre Levante 4:0. Trzy bramki zdobył Nabil Touaizi, który jest liderem klasyfikacji strzelców, a jedną Kangin Lee. Drużyna Infantil A prowadzi w tabeli z sześciopunktową przewagą nad drugim Levante UD.

VCF Infantil B

Piłkarze prowadzeni przez Joaquína Garcíę odnieśli wysoką wygraną (4:0) z FB Sagunto. Bramki zdobywali: Julio Insa, Jorge Alberola, Francisco Pérez oraz Ferhat Colgalán. Drużyna Infantil B kończy rok na drugim miejscu w tabeli z dwoma punktami straty do prowadzącego Levante UD.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.