VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pomeczowy komentarz Nuno

Trener Valencii, Nuno na pomeczowej konferencji prasowej skomentował wygrane spotkanie z Eibar. Pomimo wymęczonych trzech punktów, Portugalczyk przyznał, iż jest to bardzo ważne zwycięstwo i cieszy się z udanie zakończonego roku.

Na początku Nuno przyznał, że mecz był trudny dla jego drużyny, a rywale zgodnie z przypuszczeniami sprawili Los Ches duże kłopoty. „Eibar to naprawdę dobry zespół. Byli świetnie zorganizowani, są bardzo waleczni. Gra była trudna i intensywna, cieszymy się, że na koniec wyjeżdżamy z trzema punktami”.

Komentując zmianę formacji i grę trzema obrońcami, Nuno stwierdził, że zespół musi posiadać wiele wariantów gry. „To było ustawienie dostosowane do konkretnego meczu, mamy przecież wiele opcji. Trójka obrońców wspomagana przez skrzydłowych wykonała bardzo dobrą robotę. Może nie graliśmy pięknej piłki, ale byliśmy pracowici i to zwycięstwo jest zasłużone i uczciwe”.

Na koniec szkoleniowiec Valencii raz jeszcze komplementował grę rywala. Zdaniem Nuno Eibar nie będzie miał problemów z utrzymaniem się w La Liga. „Jestem pewien, że z takim podejściem utrzymają się w lidze. Trener Garitano i jego zawodnicy wykonują niesamowitą pracę”.

Kategoria: Wywiady | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK22.12.2014; 16:16
Rozumiem, że trzeba mieć kilka wariantów ale nad tym z trójką muszą solidnie popracować bo kuleje...

Osobiście mam jednak nadzieję, że ta formacja będzie bardzo rzadko używana.