VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowa umowa dla Paco kwestią czasu

Karol Kotlarz, 14.12.2014; 19:31

Kontrakt do 2020 roku?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Paco Alcácer zwiąże się z klubem nową, długoletnią umową. Zdaniem byłego prezydenta Valencii, Amadeo Salvo, negocjacje powinny zakończyć się w najbliższych tygodniach.

Salvo udzielił wywiadu dla klubowej telewizji, w którym wypowiedział się na temat negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu Paco Alcácera. Zdaniem byłego prezydenta wszystko idzie w dobrym kierunku i w najbliższym czasie rozmowy powinny się zakończyć: „Chcemy Paco w Valencii. Negocjacje idą w dobrym kierunku, a fani mogą być spokojni, ponieważ będzie graczem Valencii na wiele lat. To długoletni kontrakt, a do zakończenia rozmów musimy uzgodnić jeszcze kilka kwestii. W ciągu kilku tygodni sprawa zostanie zamknięta”.

W podobnym tonie wypowiada się sam zainteresowany. W wywiadzie dla Super Deporte Paco Alcácer przyznał, że „nie widzi siebie w koszulce innego niż Valencia klubu”. Według nieoficjalnych informacji nowa umowa Hiszpana obowiązywać będzie do 2020 roku. Paco otrzyma podwyżkę do 1,2 mln €, a klauzula wykupu napastnika ma podnieść się kilkukrotnie, nawet do 80 mln €.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK15.12.2014; 16:28
Super! Liczę na niego bardzo i mam nadzieję, że zostanie w Valencii na lata ;)
2. mattaj15.12.2014; 20:44
mattajJuż o tej nowej umowie dla niego i Gayi słyszę od kilku miesięcy. Niech się ruszą zanim będzie za późno...