VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „To bardzo ważne trzy punkty”

Karol Kotlarz, 14.12.2014; 17:38

Szkoleniowiec Valencii o meczu z Rayo

Gościem pomeczowej konferencji prasowej był trener „Nietoperzy” Nuno Espírito Santo. Portugalczyk wyraził zadowolenie z postawy swojego zespołu, który przerwał passę czterech spotkań bez wygranej w La Liga.

„To bardzo ważne trzy punkty dla nas” — ocenił krótko Nuno. Portugalski szkoleniowiec był zadowolony z postawy Rodrigo De Paula, który zastąpił zawieszonego za kartki Daniego Parejo: „Jestem usatysfakcjonowany grą Rodrigo De Paula. Rozegraliśmy dobre spotkanie, zdobyliśmy bramki i stwarzaliśmy okazje strzeleckie. Pokazaliśmy, że zarówno Negredo, jak i Paco mogą grać razem z Rodrigo Moreno, a decyzja o tym kto gra zależy od meczu”.

Trener Valencii odniósł się również do kolejnej w tym sezonie czerwonej kartki dla jego zespołu, którą tym razem otrzymał André Gomes. Portugalczyk nie skrytykował otwarcie arbitra, lecz przyznał, że jego piłkarze nie są brutalni: „Wszystkie czerwone kartki w tym sezonie były wynikiem tego, że nasz zawodnik walczył o piłkę, a rywal nie dopuszczał do tego, przytrzymywał go i kończyło się to czerwoną kartką. Nie chcę komentować decyzji sędziego, powiem tylko to: nie jesteśmy brutalnym zespołem”.

Na koniec Nuno wypowiedział się na temat kolejnego starcia z Rayo, tym razem w ramach Pucharu Króla: „Przed nami kolejne spotkanie z Rayo w Pucharze Króla. Naszym celem jest kolejna wygrana, więc musimy zagrać uważnie w defensywie i szukać okazji do strzelenia gola, aby awansować do kolejnej rundy”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK15.12.2014; 16:26
Piatti jest w lepszej formie od Rodrigo i to on powinien dostawać więcej szans na grę.