VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener Rayo przed meczem

Szkoleniowiec Rayo, Paco Jémez, pomimo, iż zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakim będzie mecz na Mestalla liczy, że jego zespół będzie w stanie powalczyć z „Nietoperzami” o jakiekolwiek punkty. Trener podmadryckiej ekipy przyznał, że jego drużyna musi być cierpliwa i wykorzystać swoje sytuacje, których prawdopodobnie nie będzie miała wiele.

Jémez przyznał na początek, że jego drużyna będzie chciała wykorzystać ostatnią gorszą formę Los Ches i powalczy o wygraną. „Valencia miała wspaniały start w lidze, teraz nieco płaci za to i ma słabszy okres. Postaramy się to wykorzystać, bo zwycięstwo jest nam potrzebne, by ustabilizować swoją sytuację”.

Zdaniem trenera gości bardzo ważne będzie wyrozumiała gra jego drużyny i wykorzystywanie swoich szans — jeżeli tak się stanie Rayo ma szanse na końcowy sukces. „Nie będziemy na pewno czuć się na Mestalla komfortowo. Ich potencjał jest większy od naszego, dlatego musimy walczyć, być cierpliwym i wykorzystać swoje okazje”.

Na koniec odnosząc się do nieobecności Daniego Parejo i Paco Alcácera w zespole Valencii, Jémez zauważył, że nie powinno mieć to większego znaczenia wobec szerokiej kadry Los Ches. „W przypadku złego wyniku nie sądzę, że to będzie ich usprawiedliwienie. Mają dużo zawodników o odpowiedniej jakości, a takie problemy z kilkoma graczami w tej chwili ma prawie każdy zespół”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Y4R012.12.2014; 19:36
Nie no kolejny trener ktory chce z nami odniesc korzystny wynik i to głośno zapowiada... Caparros'owi się to udało i widać słowa zamienił w czyny. Co jak co ale Rayo są w stanie. Niech nasi się obudza bo LM się oddala. Sevilla i Atletico nie zwalnia, a reszta goni.

Myślę ze nie ma mowy o pomyłkach bo większej straty możemy nie odrobić przy tak grających przeciwnikach. Widać nie tylko 5 drużyn ma chęć na LM.