VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „To cenne zwycięstwo”

Kamil Guziak, 05.12.2014; 19:49

Pomeczowa wypowiedź szkoleniowca

„Wynik lepszy niż gra” — te słowa chyba najtrafniej odzwierciedlają to, co stało się we wczorajszym meczu z Rayo Vallecano. Mimo delikatnie mówiąc „nie najlepszej” postawy „Nietoperzy”, Nuno jest zadowolony z ostatecznego rezultatu. Wszak trudno mu się dziwić, kiedy był jeden z niewielu pozytywów tego wieczoru.

Zdaniem Nuno, mecz z Rayo był trudny, ale cieszy go postawa zawodników w końcówce spotkania, kiedy potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. „Jestem bardzo zadowolony z wyniku, który stawia nas w bardzo komfortowej sytuacji przed rewanżem. Rayo to naprawdę dobry zespół. Paco (trener Rayo) rozpoczął sezon z osiemnastoma nowymi zawodnikami w zespole, dlatego należy mu się uznanie za wykonaną pracę w tak krótkim czasie” — mówił Nuno.

„Obie połowy były zupełnie różne w naszym wykonaniu. Na początku staraliśmy się grać piłką, choć widać było, że zawodnicy, którzy dotąd grali rzadziej, potrzebują więcej czasu na zgranie. Jednak szczególnie podobała mi się druga połowa. Musieliśmy dać z siebie więcej i tak też się stało. Każdy z zawodników był częścią tego zwycięstwa. Jestem szczęśliwy, że zespół się podniósł i pokazał wolę walki” — powiedział Portugalczyk po szybkiej analizie wczorajszego spotkania, wyrażając zadowolenie z osiągniętego wyniku i pracy wykonanej przez swoich zawodników, zwłaszcza w drugiej połowie.

„Widzieliśmy, że mecz na Vallecas będzie ciężki, dlatego jest to cenne zwycięstwo” — przekonywał Nuno, zachwalając postawę Rodrigo de Paula — autora zwycięskiego gola dla Valencii. „Cieszę się z dobrej roboty, jaką wykonał De Paul. Jest młody, jeszcze wiele przed nim, ale widać, że gra w piłkę sprawia mu radość. Jestem z niego bardzo zadowolony” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.