VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jémez: „Chcemy osiągnąć dobry rezultat”

Bartłomiej Płonka, 03.12.2014; 23:58

Z obozu rywala

Przed pierwszym spotkaniem 1/16 finału Pucharu Króla udział w konferencji prasowej wziął także szkoleniowiec Rayo, Paco Jémez. Opiekun podmardyrckiego zespołu zapewnił, że jego zespół postara się o, jak najlepszy wynik, który nie pozostawi go bez szans przed rewanżem na Mestalla.

„Przystępujemy do rozgrywek Copa del Rey z entuzjazmem, bo jest to prestiżowy puchar. Wylosowaliśmy bardzo trudnego przeciwnika, drużynę jedną z trzech, czterech najlepszych w kraju. To nie będzie łatwe, ale chcemy wygrać i uzyskać dobry rezultat przed rewanżowym starciem na Mestalla” — zapewnił.

Trener Rayo stwierdził także, że gra drugiego spotkania w odstępie kilku dni nie stanowi dla jego drużyny kłopotu:„ Na razie dla nas priorytetem jest pierwszy mecz, potem zobaczymy, jaka będzie sytuacja przed rewanżem. Mamy odpowiedni skład i odpowiednią ilość piłkarzy, by dać rade rozegrać drugi mecz w tak krótkim odstępie czasu” — przyznał.

Na koniec szkoleniowiec ekipy z Estadio de Vallecas odniósł się do tragicznych wydarzeń, które miały miejsce po meczu Atlético Madryt z Deportivo La Coruna. „Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przemocy w piłce nożnej, a tym bardziej, jeśli dochodzi do śmierci. To, co się wydarzyło jest powodem do wstydu i mam nadzieję, że się nie powtórzy”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.