VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo: „Nasza sytuacja nie jest zła”

Bartłomiej Płonka, 03.12.2014; 21:05

Konferencja skrzydłowego

Rodrigo Moreno we wtorek pojawił się na konferencji prasowej, podczas której podsumował przegrany mecz z Barceloną. Zawodnik przyznał także, że wraz z oficjalnym potwierdzeniem sprzedaży klubu w pełni stał się piłkarzem Valencii.

Piłkarz, którego karta należała do Petera Lima wraz z przejęciem klubu przez Singapurczyka stał się w pełni własnością Valencii. Rodrigo przyznał, że pozostanie na Mestalla na kolejne sezony. „Od teraz jestem całkowicie zawodnikiem Valencii. Wszystko zapisany jest w umowie, spędzę tu kolejne cztery lata”.

Następnie Rodrigo krótko odniósł się do przegranego meczu z Barceloną. Hiszpan zdaje sobie sprawę, że zespół, pomimo porażki, rozegrał dobre zawody i jest przekonany, że niebawem wróci na ścieżkę zwycięstw. „Zagraliśmy dobre spotkanie, a porażki są częścią sportu. Jesteśmy spokojni, chcemy się podnieść i walczyć o nasze cele”

Zdaniem byłego piłkarza Benfiki sytuacja w tabeli cały czas jest dość dobra. Rodrigo raz jeszcze przyznał, że zespół celuje tylko w awans do Champions League. „Ostatnie wyniki nie były zadowalające, ale nasza pozycja w lidze nie jest zła. Dobrze wystartowaliśmy, obecnie mamy piąte miejsce ze stratą dwóch punktów do Sevilli. Musimy cały czas ciężko pracować, by awansować do Ligi Mistrzów”.

Na koniec zawodnik krótko odniósł się do sagi związanej z Enzo Perezem, który ma być celem transferowym numer jeden w zimowy okienku transferowym. „Nie rozmawiałem z Enzo od lata. To wielki gracz i jego przyjście wzmocniłoby zespół”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.