sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Trzeba być dzielnym"

Zibi, 02.11.2007; 18:41
Trener Valencii nie przejął się nazbyt ostatnią, dotkliwą porażką. Przed spotkaniem z Realem Mallorca w 11 kolejce La Liga Óscar Fernandez powiedział, że trzeba być dzielnym i wygrać na Ono Estadi.

"Moi piłkarze muszą się zmobilizować i wygrać. Wierzę, że będą dzielni i podołają zadaniu. Wyniki zespołu na wyjeździe są w tym sezonie imponujące, dlatego powinniśmy podtrzymać niezłą statystykę" - zakomunikował szkoleniowiec.

"Wiem, że piłkarze są podłamani ostatnimi wynikami, lecz czas to zmienić. Powiedziałem im wprost, że jestem z nich dumny, bo to prawda. Druga połowa w meczu z Realem Madryt była w naszym wykonaniu całkiem dobra, choć brakowało skuteczności. Ważne było dla mnie to, że nie złożyli broni i grali do końca. To w sporcie niesamowicie istotne."

Ponadto Óscar Fernandez wypowiedział się na temat fatalnego, jego słowami "niepokojącego" bilansu bramek straconych. Panaceum na tą dolegliwość ma być przypomnienie piłkarzom ich nienagannej, starannej gry w "tyle" sprzed kilku sezonów, a nawet z tego minionego.

O Koemanie...

"Nie jestem w stanie powiedzieć czy jest odpowiednim fachowcem, gdyż nie widziałem jeszcze efektów jego pracy" - tłumaczył. "Jeśli będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy, to ja jestem otwarty i chętnie jej udzielę" - zakończył.

Kategoria: Wywiady | marca.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Joaquin03.11.2007; 08:48
JoaquinCoś mi sie wydaje że Koeman nie nadaje sie do Valencii ;/
2. kodi03.11.2007; 09:42
kodiNie można skreślać odrazu Koemana trzeba dać mu szansę może zrobi z Valencii dobrą druzyne ;)