VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Raport Medyczny (6)

Marcin Śliwnicki, 13.11.2013; 22:08

Kolejne problemy zdrowotne

Jonas Gonçalves i Pablo Piattti to kolejni piłkarze, którzy pojawią się w naszym Raporcie. Na szczęście obu zawodnikom nie dolega nic poważnego — filigranowy skrzydłowy ma przykurcz mięśnia, natomiast Brazylijczyk przeciążył kostki.

JONAS GONÇALVES — zdaniem personelu medycznego Valencii Brazylijczyk ma przeciążone kostki. Właśnie to uniemożliwiło mu występ przeciwko Valladolid. Lekarze nie odważyli się przedstawić diagnozy kiedy napastnik będzie mógł wrócić do gry. Pewnym jest natomiast, że piłkarz będzie musiał odpocząć kilka dni od treningów.

PABLO PIATTI — argentyński skrzydłowy doznał przykurczu mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze. W najbliższych dniach Piatti będzie obserwowany przez personel medyczny, co pozwoli określić czy będzie w stanie grać w spotkaniu przeciwko Elche, jednak według wstępnych informacji jego występ jest dość prawdopodobny.

DIEGO ALVES, FEDE — jest niemal pewne, że brazylijski portero będzie do dyspozycji trenera w nadchodzącym spotkaniu z Elche. Młody Argentyńczyk natomiast przejdzie w tym tygodniu badania w szpitalu, które pozwolą stwierdzić jak ma się jego skręcona kostka.

Regularnie staramy się aktualizować nasz Raport Medyczny. Właśnie tam informujemy o najnowszych doniesieniach odnośnie zdrowia piłkarzy Valencii. Zapraszamy do systematycznego przeglądania podstrony.

Kategoria: Raporty Medyczne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.