VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Salvo: „Mendes nie ma praw do karty Fede”

Marcin Śliwnicki, 09.11.2013; 22:19

Wyjaśnienia prezydenta

Jak informowaliśmy niedawno na naszym fanpage’u, Amadeo Salvo zaprzeczył pogłoskom mówiącym o posiadaniu przez agenta piłkarskiego Jorge Mendesa 50% praw do karty Federico „Fede” Cartabii.

Według doniesień jednej z hiszpańskich gazet Mendes miałby stać się właścicielem 50% praw do karty Argentyńczyka w zamian za pomoc w sprowadzeniu na Estadio Mestalla 19 – letniego obrońcy, Rubena Vezo, jednak Amadeo Salvo szybko zdementował te plotki:

Absolutny fałsz, nie wiem czy ta informacja to żart, czy próba żartu. Mendes nie ma żadnego związku z Fede, jego podopiecznymi są jedynie Pereira i Postiga, nikt więcej. Nie mówię, że nie w przyszłości nie będziemy zainteresowani współpracą z piłkarzami pana Mendesa, ale na co dzień nie ingeruje on w sprawy Valencii. Ta informacja jest całkowicie nieprawdziwa i uważam podawanie jej podobnych do wiadomości publicznej za skandal.

Jednocześnie dziennik Superdeporte skontaktował się ze środowiskiem Fede Cartabii. Zawodnik przyznaje, że o całej sytuacji nawet nie wiedział, ale nie musi być na bieżąco z prasowymi doniesieniami na swój temat.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.