VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

St. Gallen vs. Valencia – zapowiedź

Krystian Porębski | Arkadiusz Bryzik, 07.11.2013; 16:16

Valencia zapewni sobie awans??

Choć start rozgrywek Ligi Europy nie poszedł po myśli ekipy „Nietoperzy”, to już po 4 meczach drużyna może zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Jeśli Valencia wygra, a takiej sztuki nie dokonają zawodnicy z Kubania, to dwa ostatnie mecze podopiecznych Đukicia będą jedynie walką o pierwsze miejsce w grupie.

Valencia jest absolutnym faworytem spotkania ze Szwajcarami. Nawet w dość nierównej formie Blanquinegros byli w stanie bardzo zdecydowanie pokonać St. Gallen. Dzisiaj sytuacja wydaje się być dla „Nietoperzy” lepsza, ekipa w ostatnim meczu pierwszy raz od dłuższego czasu zagrała naprawdę niezły mecz. Przed ostatnim pojedynkiem wspominaliśmy o tym, że statystyki dla szwajcarskich drużyn w starciach z hiszpańskimi zespołami są dla tych pierwszych bardzo surowe i tym razem powinny się poprawić jeszcze na korzyść tych drugich.

Skład drużyny będzie się jednak dość wyraźnie różnił od tego z poprzednich meczów. Ze względu na urazy nie wystąpią Alves, Guardado, Pereira i Feghouli. Szanse na odpoczynek powinni dostać także Parejo, Banega i Pabón. Zagrają natomiast zawodnicy, którzy przez dłuższy czas nie byli w ogóle brani pod uwagę przez serbskiego szkoleniowca, a mianowicie Michel i Romeu.

Valencia nie może jednak zlekceważyć rywali. Trener jak i cała drużyna wyciągnęła po porażce z Valencią wnioski i wygrała 3:0 na wyjeździe z Lausanne. Skład różnił się w dużej mierze od tego, który grał w meczu przeciwko „Nietoperzom” więc i tym razem zapewne możemy spodziewać się sporych zmian w szeregach rywali w stosunku do poprzedniego spotkania rozegranego na Mestalla. Jeśli jednak Liga Europy jest rzeczywiście głównym celem Valencii, to takich rywali zespół musi ogrywać bez względu na wszystko.

Przewidywane składy:

St. Gallen: Lopar; Lenjani, Besle, Montandon, Martic; Roberto Rodríguez, Mutsch, Nater, Viykieviez, Mathys; Karanovic

Valencia: Guaita; Barragán, Víctor Ruiz, Ricardo Costa, Bernat; Oriol, Míchel, Canales, Fede, Jonas; Postiga

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Michalsito07.11.2013; 17:54
MichalsitoMecz do obejrzenia na platformie NSPORT -kanał główny :)
2. Kamil07.11.2013; 18:09
KamilFajnie, tylko kto za mnie pójdzie do pracy na noc?:D