VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guaita: „Mam nadzieję, że Vezo sobie poradzi”

Bartłomiej Płonka, 05.11.2013; 21:47

Ruben-Vezo-Valencia

Słów parę od bramkarza

Na wczorajszą konferencję prasowa przybył Vicente Guaita. Wychowanek walenckiego klubu opowiadał o spotkaniu z Getafe, celach drużyny i najnowszym nabytku, Rubenie Vezo.

Wygrana z Getafe

Zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie to bardzo ważny mecz. Getafe zagrało dobrze, ale my się im przeciwstawialiśmy. Jednak to już przeszłość, koncentrujemy się na spotkaniu Ligi Europy. Brak regularności? Staramy się ustabilizować swoją formę i mamy nadzieję, że przed nami seria zwycięstw.

Transfer Rubena Vezo

Nie znam go, ale wierzę, że zadomowi się u nas bardzo szybko. Potrzebowaliśmy wzmocnienia na tej pozycji (środkowy obrońca – przyp. red.) i mam nadzieję, że Ruben da dużo zespołowi. Temat Rami`ego jest zamknięty.

Cele Valencii

Naszym celem w każdym meczu jest komplet punktów. Jeżeli będziemy w stanie je zdobywać zrealizujemy nasze większe cele, jakimi są awans do Ligi Mistrzów oraz zdobycie tytułu Ligi Europy.

Pablo Piatti

Wydawało się, że odejdzie z Valencii, a jednak został. Nie był pierwszoplanową postacią, a teraz występuje regularnie. Jak widać, nikt nie jest skreślony, a praca daje efekty. Pablo gra teraz bardzo dobrze i należy to podkreślać.

Czytaj także: Guaity zatarg z Alexisem

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.