VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Aspas ponownie na celowniku

Arkadiusz Bryzik, 31.10.2013; 22:29

Przyszłość Hiszpana pod znakiem zapytania

Indolencja strzelecka nie przemija, a sztab szkoleniowy najwyraźniej nie ma recepty, by zmienić taką postać rzeczy. W zaistniałej sytuacji powraca temat Iago Aspasa, który do Valencii miał trafić latem, jednak wówczas wybrał przenosiny na wyspy, do Liverpoolu.

Đukić przetestował w ostatnich dniach wszelkie możliwe ustawienia, począwszy od Pabóna na szpicy, poprzez Jonasa czy Postigę, na młodym Paco skończywszy, jednak żadna z tych opcji nie okazała się zbawieniem dla Los Ches. Ofensywa zespołu kuleje i wszyscy w klubie doskonale o tym wiedzą.

Aspas, który przygodę z Liverpoolem rozpoczął obiecująco, obecnie zmaga się z kontuzją. W obecnym sezonie nie udało mu się jeszcze trafić do bramki, a im dalej od inauguracji rozgrywek, tym rzadziej można dostrzec go na boisku.

Zdaniem angielskich mediów, napastnik może już zimą opuścić Anfield Road i — jak donoszą hiszpańskie media — może obrać kierunek hiszpański.

W walkę o piłkarza ma włączyć się Valencia. Aspas był bliski przenosin na Mestalla latem, kiedy fotel prezydenta należał do Manuela Llorente. Jego odejście sprawiło jednak, że temat transferu ucichł, a sam piłkarz skorzystał z oferty Liverpoolu.

Zimowe okienko ma być okazją dla Valencii, by postarać się o wypożyczenie Aspasa. Klub chce wzmocnić skład 1-2 piłkarzami, nie tracąc przy tym zbyt dużej ilości gotówki. Innym piłkarzem Liverpoolu, którego na oku mają władni Valencii jest Tiago Ilori. Jeśli wierzyć plotkom transferowym, to właśnie ta dwójka będzie zimą priorytetem dla zarządu.

Kategoria: Transfery | Superdeporte | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS31.10.2013; 23:40
LukasZ_NSZa Romeu zapłaciliśmy 1mln za wypożycznie, jak za Aspasa to pewnie z 3 będzie, a za 9 czy ileś to go nie chcieli kupić... gdzie tu logika?
2. Ayala8301.11.2013; 08:51
Ayala83Aspas nie jest wart 9 mln euro. Wątpię żeby był rozwiązaniem naszych problemów. W dodatku na jedo pozycję kupiliśmy już Pabona i Postigę od których pewnie nie będzie lepszy zważywszy na to, że jest świerzo po kontuzji i trochę czasu minie zanim odzyska formę. Ponad 10 mln euro uciekło latem na dwóch napastników a my mamy Pabona , Postigę, Jonasa którzy nie spełniają pokładanych w nich nadzieji i w dodatku blokują młodego Paco. Reasumując mamy czterech piłkarzy na pozycję napastnika z których żaden nie gra tak jak tego oczekujemy. Lepiej byłoby sprzedać Jonasa nie kupować Postigi i Pabona i zatrudnić napastnika z naprawdę wysokiej półki który zagwarantowałby nam dobrą skuteczność. Jego zmiennikiem mógłby być Paco i Gil którego wypożyczyliśmy a który już pewnie jest lepszy niż niektóre nasze gwiazdeczki.
3. jr01.11.2013; 13:02
I co będzie grał dziewiątkę, walczył w powietrzu i z dwoma obrońcami na plecach? To nie typ piłkarza. Kupować, żeby kupować dla samego wzmocnienia się, to nie ma sensu.
4. El_Duderino01.11.2013; 14:00
El_Duderino"Ponad 10 mln euro uciekło latem na dwóch napastników a my mamy Pabona , Postigę, Jonasa którzy nie spełniają pokładanych w nich nadzieji i w dodatku blokują młodego Paco."

Gdyby ten Paco był tak wybitnie zdolny, to nikt by go nie blokował. Wygryzłby cała trójkę ze składu i tyle.
Mieliśmy już jednego "wunderkida" kiedyś, ta sama sytuacja co z Paco - w juniorskich kadrach ESP strzelał aż miło, ale w dorosłej piłce nie było tak różowo.
Mowa tu oczywiście o Aaronie Niguezie.
Wczoraj strzelił dla Elche pierwszą swoją bramkę w Primiera Division.
Nawet z podania Gila.
To co, ściągamy go do siebie i walczymy o 14. miejsce?
5. kOst02.11.2013; 11:15
kOstAyala ukradłeś mi avka ; p
6. pedro902.11.2013; 18:00
Polityka kadrowa i transferowa VCF jest tak popieprzona, że teraz, w krótkim czasie, trudno jest cokolwiek odkręcić. Trzeba było myśleć wcześniej.