VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia vs. Almeria – zapowiedź

Krystian Porębski | Arkadiusz Bryzik, 30.10.2013; 18:37

Szansa na przełamanie złej passy

Kiedy Valencia pod wodzą nowego trenera zaczęła osiągać lepsze wyniki, wydawało się, że sytuacja zaczyna się stabilizować. Ostatnie mecze z drużynami bardziej wymagającymi pokazały jednak prawdę o rzeczywistości i były brutalnym zderzeniem z nią dla włodarzy, piłkarzy, a także kibiców. Mecz z Almerią jest więc spotkaniem, w którym Valencia musi wygrać.

Po raz kolejny Valencia będzie rozgrywała mecz z rywalem, który spisuje się poniżej oczekiwań. Almeria co prawda nie jest ligowym potentatem, lecz raczej mało kto spodziewał się, że drużyna ta będzie spisywała się aż tak fatalnie. W dotychczasowych spotkaniach Almeria zdołała uzyskać tylko 3 punkty, nie odnosząc zwycięstwa ani razu, a przegrywając aż 7 z nich. Na dodatek pięć ostatnich meczów to same porażki.

Co ciekawe drużyna z Andaluzji strzeliła tylko o dwa gole mniej niż Valencia. Swoją dyspozycje „zawdzięczają” poczynaniom w defensywie. Szczególnie groźnym zawodnikiem jest 23-letni Rodri, który w 10 meczach zdołał strzelić 5 goli. Grę stara się napędzać także Suso, który jest wypożyczony z Liverpoolu. Zawodnik, który w Anglii do tej pory nie zdołał się przebić, w Almerii jest jedną z jaśniejszych postaci.

Jeśli chodzi o absencje, powinny one dotknąć bardziej Almerię. Co prawda mecz może ominąć zaledwie jednego piłkarza, ale Hernán Pellerano, o którym mowa, był do tej pory najpewniejszym punktem i tak już bardzo wadliwej obrony tego zespołu. Jak podają jednak ostatnie informacje zawodnik ten może wystąpić w meczu, jeśli tylko piłkarz okaże się zdolny do gry, trener zaryzykuje i wystawi go w wyjściowej jedenastce. Valencia radzić będzie sobie musiała bez Barragana i Banegi, lecz walenckie dzienniki traktują te pauzy bardziej jako pozytywne wiadomości. Szanse wreszcie będzie musiał otrzymać Parejo, który do tej pory był sukcesywnie przez trenera pomijany.

Przewidywanie dzisiejszego wyniku bądź tego jak Valencia zagra jest całkowicie pozbawione sensu. Do tej pory drużyna zaskakiwała, niestety częściej negatywnie niż pozytywnie. Nawet wygrana w dobrym stylu nie powinna uśpić czujności. Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie, bo patrząc na terminarz to najtrudniejszym rywalem aż do 15 grudnia będzie Getafe. Tego właśnie dnia Valencia podejmie Atletico.

Przewidywane składy

Valencia: Diego Alves, Joao Pereira, Ricardo Costa, Víctor Ruiz, Bernat, Parejo, Javi Fuego, Canales, Fede, Jonas; Postiga.

Almería: Esteban; Nelson, Pellerano, Trujillo, Raúl García; Verza, Marcos Tébar; Aleix, Soriano, Susor; Rodri.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. lipt0n30.10.2013; 19:22
lipt0nPostiga /... Błagam przegrajmy i niech wyleją frajera.
2. lipt0n30.10.2013; 19:22
lipt0nPostiga /... Błagam przegrajmy i niech wyleją frajera.
3. Suarez730.10.2013; 19:28
Suarez7Suso :) Trzeba to wygrać!
4. Ayala8330.10.2013; 19:32
Ayala83Dobrze się czujecie?
5. lipt0n30.10.2013; 19:36
lipt0nTrzeba to przegrac. !!!
6. lipt0n30.10.2013; 19:36
lipt0nTrzeba to przegrac. !!!
7. KilyVCF30.10.2013; 20:48
KilyVCFNa zdjęciu Ximo vs Piatti.
Argentyńczyk w koszulce Almerii robił wtedy z Alby wiatrak :)