VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trenerski dwugłos przed meczem

Niedzielnym wydarzeniem numer jeden w regionie Lewantu będzie bez wątpienia starcie pomiędzy Villarreal a Valencią. Co przed tym spotkaniem mają do powiedzenia szkoleniowcy obu ekip?

Miroslav Đukić (Valencia CF):

Musimy zademonstrować swoją postawą w tym meczu, że aspirujemy o miejsce dające nam awans do Ligi Mistrzów. Każdego dnia rozwijamy się i chcemy pokazać, że zależy nam na osiągnięciu tego celu. Nie będziemy spekulować, ważne jest by wygrać z Villarreal i z takim zamysłem zmierzamy na mecz. Mój zespół jest przygotowany do walki. Villarreal to dobra drużyna, zajmują czwartą pozycję i są naszym bezpośrednim rywalem w walce o miejsce w Lidze Mistrzów. Brak Paco w składzie podyktowany jest tylko i wyłącznie moją decyzją. Co do Fede, to zdaję sobie sprawę, że ma on wielki potencjał, jednak musi skupić się na grze w piłkę, nie zaś na konferencjach prasowych.

Marcelino Garcia Toral (Villarreal CF):

W porównaniu do poprzedniego spotkania z Bilbao dokonam kilku zmian w składzie. Przeanalizowaliśmy tamto spotkanie i wiemy jakie błędy popełniliśmy. Mecz z Valencią będzie ciekawy, zmierzą się dwie dobre ekipy. Wiemy, że Valencia rozegrała dobre spotkanie w europejskich pucharach, pomimo tego wierzę, że sprawimy wiele problemów naszym gościom.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK26.10.2013; 19:02
Paco - 2 mecze w LE i 2 bramki ale Djukić go nie wystawia na mecze ligowe...

Nie rozumiem tego. Nie jest już wcale taki młody i powinien dostawać więcej szans na grę, tym bardziej, że zdobywa bramki.

2. Vanisz27.10.2013; 11:09
VaniszPabon do ataku!