VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia vs. St. Gallen – zapowiedź

Krystian Porębski | Arkadiusz Bryzik, 24.10.2013; 17:31

Zmiennikami po wygraną

Choć wszyscy w Valencii podkreślają, że Liga Europy jest nadal bardzo ważna, a ekipa „Nietoperzy” jest jednym z faworytów do sięgnięcia po trofeum, szkoleniowiec sukcesywnie wystawia w tych rozgrywkach „drugi garnitur”. Czy wystarczy to na będące ostatnio w złej formie Sankt Gallen?

Oba kluby nie grały ze sobą nigdy wcześniej, co więcej, będzie to pierwsze spotkanie St. Gallen z jakąkolwiek drużyną z Hiszpanii. Valencia grała natomiast 4 razy z ekipami ze Szwajcarii wygrywając 2 razy i notując 2 remisy. Ogólnie pomiędzy hiszpańskimi, a szwajcarskimi klubami doszło do tej pory do 23 potyczek, w których tylko 2 razy wygrywali „Helweci”. Do tego tylko 4 razy padał w tych meczach remis.

Valencia i St.Gallen przystępują do tego meczu w nieszczególnie dobrych humorach, obie ekipy przegrywały swoje ostatnie mecze i grają w kratkę. Póki co wszystko wskazuje, że to właśnie ze Szwajcarami podopieczni Đukicia będą musieli walczyć o drugie miejsce w grupie. Blanquinegros mają taką samą liczbę punktów, są jednak notowani niżej ze względu na rezultat bramkowy.

Kogo powinni obawiać się zawodnicy Valencii? Przede wszystkim występującego na szpicy Gorana Karanoviçia. 26-letni Szwajcar jest czołowym strzelcem swojego zespołu. Jakość w środku pola zapewnia Dejan Janjatovic, który przez pół roku był zawodnikiem Getafe. W zespole zabraknie zawodników pierwszego składu: Guardado, Banegi i Feghouliego. Do tego z dużym prawdopodobieństwem odpocząć będą mogli Fuego, Pabón i Postiga. To dużą szansa, zwłaszcza dla zawodników środka pola jak Parejo, Romeu czy Míchel, na przypomnienie trenerowi o swoim istnieniu.

To bardzo ważny mecz w kontekście awansu, bo tak jak było wcześniej napisane, szwajcarski klub wydaje się być groźniejszym rywalem w walce o drugie miejsce niż Krasnodar, który jest skazywany na porażkę. To także bardzo dobra okazja do poprawienia morale po ostatnich meczach i odbicia się od dna. Przed ekipą prowadzoną przez serbskiego szkoleniowca bardzo ważny mecz z Villarreal i dobrze by było, aby drużyna przystąpiła do niego w pełni sił i w dobrych nastrojach.

Przewidywane składy:

Valencia: Guaita; Joao Pereira, Ricardo Costa, Víctor Ruiz, Bernat; Oriol Romeu, Parejo, Piatti, Fede, Canales; Alcácer.

St.Gallen: Lopar; Besle, Montandon, Martic, Mustch; Martic, Vitkieviez, Lenjani, Janjatovic; Karanoviç Roberto Rodríguez

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do wytypowania prawidłowego wyniku spotkania odwiedzenia naszego kanału IRC!

Zapraszamy również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych serwisów:

Relacja Live – Klik!

Transmisja Live– Klik!

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. bartexb24.10.2013; 17:47
bartexbNajpierw mówią, że LE jest dla nich bardzo ważna, potem wystawiają zmienników do gry.

"Będziesz mógł mówić wnukom, że byłeś hipokrytą"O.S.T.R
2. Zzagg24.10.2013; 18:10
Co nie znaczy, że będą mniej zaangażowani. Chęć wygrania małym nakładem sił z przeciwnikiem wręcz idealnym do tego =/= ignorowaniu LE...

"Zostaw tych wnuków" T. Pratchett
3. LimaK24.10.2013; 18:47
Oby się tylko na tym nie przejechali ale mam nadzieję, że wpakują kilka bramek :)
Niech Paco zagra od początku i strzeli jakąś bramkę ;)