VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Misja Braulio Vázqueza

Karol Kotlarz, 24.10.2013; 17:05

Podróż do Ameryki Południowej

Poszukiwania następcy Adila Rami'ego trwają. Dyrektor sportowy Valencii, Braulio Vázquez planuje wybrać się w najbliższych dniach na kontynent południowoamerykański celem znalezienia kandydatów do obsadzenia pozycji środkowego obrońcy.

Brazylia, Argentyna i Urugwaj. Wymienione kraje odwiedzi Braulio Vázquez w poszukiwaniu graczy mogących wzmocnić Valencię na pozycji środkowego obrońcy. Podczas tej wizyty dyrektor sportowy Nietoperzy będzie miał okazję zobaczyć na żywo kilku kandydatów z najlepszych lig Ameryki Południowej. Jest to rutynowa wizyta, jaką o tej porze roku przeprowadza sekretariat techniczny Valencii.

W pierwszej kolejności Braulio obejrzy zawodników, którzy byli do tej pory oceniani na podstawie posiadanych materiałów wideo, w celu weryfikacji ich umiejętności. Następnym krokiem będzie spotkanie z samymi piłkarzami i ich agentami. Podobna procedura miała miejsce w przypadku transferu Jonasa w zimowym okienku transferowym sezonu 2010/2011.

Wsparcie Doyen Sports?

Głównym celem dla Braulio w nadchodzącym oknie transferowym będzie pozyskanie środkowego obrońcy. Aby transfer doszedł do skutku niewykluczone może być wsparcie grupy inwestycyjnej Doyen Sports. 9 października miało miejsce spotkanie Vázqueza i prezydenta Valencii Amadeo Salvo z dyrektorem generalnym tej grupy, Nélio Lucasem. Podróż Braulio do Brazylii, Argentyny i Urugwaju wydaje się potwierdzać możliwe wsparcie ze strony Doyen. Zdaniem Superdeporte to główny obszar działań Nélio Lucasa.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.