VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Đukić: „Trener Valencii musi żyć z presją”

Bartłomiej Płonka, 23.10.2013; 20:47

Przedmeczowa konferencja

Valencia po dwóch spotkaniach w Lidze Europejskiej zajmuje trzecie miejsce w grupie A i dwa najbliższe mecze z Sankt Gallen będą bardzo istotne. Co przed pierwszym pojedynkiem ze Szwajcarami sądzi Miroslav Đukić?

„Kiedy jesteś trenerem Valencii musisz żyć z presją. W zespole wszyscy mamy świadomość tego, że Sankt Gallen będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem. W ostatnim pojedynku ze Swansea powinni wygrać, byli drużyną lepszą” – zachwalał rywala. „Mieliśmy już w tym sezonie wzloty i upadki. Widzę, że forma drużyny rośnie z dania na dzień. Jutro będziemy chcieli zagrać agresywnie od początku, jesteśmy przygotowani na intensywny mecz” – dodał.

Następnie trener Đukić słów parę poświęcił Banadze oraz Barraganowi, których nie zobaczymy w jutrzejszym starciu. „Ever w tym sezonie jest naszym podstawowym zawodnikiem. Ma dużo minut w nogach i potrzebuje odpoczynku. Z kolei Antonio odczuwa dyskomfort w nodze i jego występ nie jest możliwy”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KempesVCF24.10.2013; 18:00
KempesVCFMoim zdaniem trener Valencii nie powinien mówić, że to będzie wymagający przeciwnik. Powinniśmy po prostu wyjść i wygrać, a nie bawić się w kurtuazję.
2. facundo24.10.2013; 20:37
facundo"Człowiek z dyskomfortem"

Barragan Antonio. Autobiografia.